Boy Uzatan Ayakkabı Açık Kahverengi +7 Cm.

  • Ürün Kodu: T88K
  • Stok Durumu: 7-10 gün içinde teslim
366,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: boy uzatan ayakkabı, ayakkabı, boy uzatan ayakkabı, kahverengi, açık kahverengi

2013 yılından günümüze üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabı açık kahverengi modellerimizin yeni tasarlanıp beğeninize sunulmuş olan modeli bj41 modeli tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanmış olup aynı zamanda boyunuzu tam istediğiniz gibi yapmaktadır. Boy Uzatan Ayakkabımızın yapımında 1. sınıf malzemeler kullanılarak imal edilmiş olup 1 yıl garantimiz altındadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Açık Kahverengi El Yapımı

Firmamızca üretilen boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan ayakkabılarımızın tamamı el yapımıdır. Üretimimizde bütün aşamalar tamamen klasik usüllerde gerçekleşmekte olup fabrikasyon tekniklerin hiç biri kullanılmamaktadır. Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğundan siz sipariş verdikten sonra tamamen adınıza imal edilmeye başlanmaktadır. Adınıza üretime alınan boy uzatan ayakkabılar el yapımı olduğundan belirli bir imalat süresi gerekmektedir bu da ortalama 5 ila 7 iş günüdür bu süreç içerisinde imalatı biten ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Açık Kahverengi Teslim Süresi

Tarafımızdan sipariş etmiş olduğunuz boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan ayakkabılar tamamen adınıza imal edilmeye başlanır ve fabrikasyon hiç bir usül kullanılmaz firmamızca belirlenmiş olan en ideal üretim günü 5 ila 7 iş günüdür bu süreç içerisinde üretimi biten boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan ayakkabılarınız son kontrolden geçer ve kurumsal olarak anlaşmamız olan kargo firmasına teslim edilir bölgenize göre taşıma süreleri farklılık gösterebilirken ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde tarafınıza boy uzatan ayakkabınız teslim edilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süresi

Firmamızca üretilen tüm boy uzatan ayakkabılar yine firmamızın garantisi altındandır. Satın almış olduğunuz tüm boy uzatan ayakkabılar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Ayağınıza büyük/küçük gelen boy uzatan ayakkabıları tarafımıza gönderip 1 büyük ya da 1 küçük numarasıyla değişimini yapabilirsiniz. Değişim için devlet tarafından belirlenen yasal süre 15 gündür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi