Boy Uzatan Ayakkabı Lazer Baskı Hakiki Deri

  • Ürün Kodu: sf33
  • Stok Durumu: 7-10 gün içinde teslim
344,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: bot, siyah bot, kışlık bot, erkek boy uzatan ayakkabı

Firmamızca üretilmiş olan en özel modellerden olan boy uzatan ayakkabı lazer baskılı modelimizin dış yapımında 1. Sınıf hakiki deri kullanılmıştır. Ürün derisi kesildikten sonra özel lazer baskı sayesinde dışına hoş bir desen kazandırılır ve ardından özel kalıplarımıza alınır ve bitiminde boy uzatan ayakkabı olarak satışa hazırdır. Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılar tamamen el yapımı olarak deneyimli ustalarımızca üretilmektedir ve aynı zamanda üretimin her aşaması gözetim altında olup bu da kalitemizin kusursuz olmasını sağlamaktadır. Fabrikasyon ürünler el yapımı ayakkabılar oranla çok daha dayanıksız olup kısa sürede yıpranmaktadır. Boy uzatan ayakkabılarımızın bir diğer özelliğide 1 yıl garantili olmasıdır ürünlerimiz firmamızca 1 sene üretim hatalarına karşı garantilenmiştir. Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılarımız ayağınıza olmazsa değişimi kolaylıkla yapılabilmektedir 15 gün yasal süre içerisinde ürünü tarafımıza gönderip değişimini yapabilirsiniz. Boy uzatan ayakkabılarımız ayrıca tamamen kişiye özel üretilmekte olup siparişinizin ardından tamamen adınıza üretilmektedir sipariş ettiğiniz ayakkabıyı sizden önce kimse denememiştir bu da hijyen açısından son derece önemlidir kısacası boy uzatan ayakkabılarımız kişiye özel üretilmektedir. Boy uzatan ayakkabıları seçerken çoğunlukla müşterilerimizin kafası numara konusunda karışmaktadır bu durumda karışıklığın önüne geçmek adına normalde kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir zira boy uzatan ayakkabı içerisindeki gizli topuk ayakkabıyı Cm. Cinsinden küçültmemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Numara Seçimi

Gündelik hayatta kaç numara ayakkabı kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir. Boy uzatan ayakkabıların içerisinde kullandığımız boy uzatan ayakkabılar ürünü küçültmemektedir herhangi bir ayağınıza olmama durumunda 15 gün yasal hakkınızı kullanıp değişim yapabilirsiniz.

Boy uzatan ayakkabı teslim süresi

Firmamızca üretilip satılmakta olan boy uzatan ayakkabılarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmekte olup el yapımı üretimi için gerekli süre ustalarımızca 10 iş günü olarak kararlaştırılmıştır bu süreç içerisinde üretimi biten ürünler tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya verilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Malzemesi

Ürünlerimizin dış yapımında 1. Sınıf deri iç yapımında 1. Sınıf deri taban kısmı kösele ve modele göre özel termin kauçuğundan ya da eva' dan üretilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Satın almış olduğunuz ve ayağınıza olmayan boy uzatan ayakkabıları tarafımıza gönderip değiştirebilirsiniz bunun için yasal süre 15 gündür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi