Boy Uzatan Ayakkabı Siyah Hakiki Deri Kışlık

  • Ürün Kodu: x100
  • Stok Durumu: 7 ila 10 iş gününde teslim
399,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: siyah, kışlık, boy uzatan ayakkabı

Firmamızın yeni üretmekte olduğu güncel modeller arasında yer alan boy uzatan ayakkabı modelimizin dış yapımında 1.Sınıf Deri iç yapımında 1.Sınıf Deri taban kısmı su' da ve kar' da asla kayma yapmayan Özel bir alaşım olan eva' dan üretilmiştir. Aynı zamanda ürettiğimiz boy uzatan ayakkabıların tamamı 30 yılı aşkın deneyime sahip ustalarımız tarafından el yapımı olarak üretilmektedir. El yapımı boy uzatan ayakkabıların diğer fabrikasyon olan ürünlerden saplamlık ve dayanıklığı çok daha fazladır zira el yapımı olarak boy uzatan ayakkabılar üretilirken üretimin her aşaması tek tek kontrol edilmektedir, fabrikasyon ürünlerde ise bu kalite kontrol aşaması yapılmamaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin en önemli özelliği boy uzatmasıdır uzun bir boya sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı boy uzatan ayakkabıları giyer giymez gizli topuk sayesinde boyunuzu 5,7 ve 9 Cm. uzatabilir aynı zamanda da özgüveninizi yükseltebilirsiniz. Boy uzatan ayakkabılarımız' ın el yapımı olmasından mütevellit ustalarımızca belirlenmiş olan bir imalat süresi mevcuttur üretim içinde en ideal süre 10 iş günüdür bu süreç içerisinde imal edilen ürünler tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya verilir, aynı zaman da tarafına teslim edilen boy uzatan ayakkabılar firmamız tarafından 1 yıl garantilenmiş şekilde size teslim edilir. Ayağınıza olmayan boy uzatan ayakkabıların değişimi son derece basittir ürünü tarafımıza gönderebilir ve değişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Mağazamız

Ürettiğimiz ürünlerin bir kısmının sergilendiği showroom mevcuttur fakat kişiye özel sipariş üzerine boy uzatan ayakkabı üreten firma olduğumuzdan mütevellit ürünlerimizin tamamı mağazamızda bulundurulmamaktadır fakat gelip boy uzatan ayakkabılarımızı deneyip sipariş vereceğiniz fiziksel mağazamız kartaldadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim İşlemleri

Ayağınıza olmayan ürünleri tarafımıza gönderip değişimini yapabilirsiniz bu işlem ücretsizdir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süresi

Boy uzatan ayakkabılarımız üretim hatalarına karşı 1 yıl garantimiz altındadır. Ayağınıza olmayan boy uzatan ayakkabı numaralarını ürünleri firmamıza gönderip rahatça değişimini yapabilirsiniz. Boy uzatan ayakkabılarımızda model değişikliği yapılamamaktadır sadece numara değişimi yapılabilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Numara Seçimi

Müşterilerimizin kafasında oluşan soru işaretlerinin biride bir büyük numaramı sipariş vermeliyim zira gizli topuk ürünü daraltır ürün içine koyulan gizli topuk ürünü daraktmaktadır fakat bu durum firmamız için geçerli değildir zira ustalarımız o farkı gözönünde bulundurup boy uzatan ayakkabılarımızı ona göre çekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi