+905346549707
Mesai Saatleri 09.00-18.00
Sepetim

Boy Uzatan Ayakkabı Nedir?

Boy Uzatan Ayakkabı bir ayakkabının henüz kesim aşamasında gizli topuk için arka kısmının yüksek bırakılması ve bu suretle ürünün kullanıcısının boyunu uzatmasını sağlayan ayakkabıdır. Boy Uzatan Ayakkabı tamamen özel işlemler sayesinde boyunuzu 7 ila 9 cm' e kadar uzatabilme özelliği taşıyan erkekler için son yıllarda geliştirilmiş en muhteşem teknolojilerden biridir. Gizli topuk sayesinde boyları uzayan bireyler hem sosyal açıdan hemde psikolojik açıdan pozitif olarak hayatlarına devam etmektedirler. Firmamız 2013 yılından günümüze sektöre hizmet etmekte olup bu tarihten günümüze boy uzatan ayakkabılar imal etmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Belli Olur Mu?


Firmamız her geçen gün teknolojisini yenileyip rakiplerinin çok ötesinde bir ar-ge çalışması yaparak kalıplarını yenilemiş ve dışarıdan asla belli olmayan boy uzatan ayakkabılar imal etmeyi başarmıştır. Bu sayede iddamız o dur ki ayakkabı imalatçıları dahi firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabıların özelliğinin fark edemeyecektir. Günümüzde ürünlerimizi kısa paça pantolonlarla kullanan binlerce müşterimiz mevcuttur.

Boy Uzatan Ayakkabı Diğer Özellikler

Ürünlerimizin boy uzatma özelliğinin yanı sıra 1. sınıf deriden imal edilmesi ve ayın zamanda el yapımı olması da kalitesini ve şıklığını tamamlayan diğer özellikleri arasındadır. Satın alacağınız boy uzata ayakkabı dünya standartlarında üretilmekte olup aynı zamanda başta İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda gibi avrupa ülkelerine ihraç edilmekte aynı zamanda Dubai, Qatar gibi Arap ülkelerine yıllardır toptan olarak satılmaktadır. Kullanacağınız ürün hem 1. sınıf el işçiliğiyle üretilmekte olup hem de boy uzatma özelliği sayeside psikolojinizi ve sosyal statünüzü olumlu yönde etilemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim Tarihi

Ürünlerimiz 30 yılı aşkın deneyimli ustaların el emeği göz nuruyla el yapımı olarak üretilmektedir. Ustalarımızca el yapımı ayakkabının kullanıcısına teslim edilme süresi 7 ila 10 iş günüdür bu sürede imalatı biten boy uzatan ayakkabınız tarafınıza teslim edilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süresi

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar firmamızın 1 yıl üretim problemlerine karşın garantisi altındadır.