Boy Uzatan Spor Ayakkabı Lazer Baskı Hakiki Deri

  • Ürün Kodu: stks
  • Stok Durumu: 7-10 gün içinde teslim
376,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: boy uzatan spor ayakkabı, spor ayakkabı, siyah spor ayakkabı

Kış sezonu için tasarlanmış olan çok özel modelimizin dış yapımında 1. Sınıf hakiki deri iç yapımında 1. Sınıf deri taban kısmı özel alaşımlı kauçuktan üretilmiştir. Kauçuk tabanlı ayakkabılar yağışlı havalarda zemine çok iyi tutunduğu için kaymaz bu sayede kış mevsimini kolayca ve sıcacık atlatmanızı sağlar. Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimiz aynı zamanda 5, 7 ve 9 santimetre içten topuk sayesinde boyunuzu uzatmaktadır bu sayede hem boyunuz hemde dış görünüşünüz kusursuz olacaktır. Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimiz aynı zamanda deneyimleri 30 yılı aşkın ustalarımızın ellerinde vücuda gelmektedir bu sayede Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Model üretilirken hiç bir imalat kusuru gözden kaçmaz ve ancak en kusursuz üretilen ürünler tarafınıza gönderilir.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Numara Seçimi

Kullanıcılarımızın içten topuk Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Model ürünü iç gizli topuk mekanizması daraltır mı sorusuyla çok sık karşılaşmaktayız bunu net cevabı hayırdır zira içten kullanılan gizli topuk ürünü santimetre cinsinden daraltmaz. Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Sipariş verdiğinizde normalde kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir, herhangi bir ayağınıza olmama durumunda rahatça Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimizde numara değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Model Teslimat Süresi

Firmamız kurulduğu yıldan beri en kaliteli derileri ve diğer materyalleri kullanarak 1. Sınıf Boy Uzatan Ayakkabı ve Boy Uzatan Ayakkabı Spor Ayakkabı üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin kaliteli olmasının ilk temelinde bu vardır aynı zamanda kullandığımız kaliteli ürünler el yapımı olarak üretildiği için ürünlerimizin kalitesi en üst seviyeye taşınmaktadır. Deneyimi 30 yılı aşkın ayakkabı ustalarımızca üretilen Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimizde 1. Sınıf işçilikle el yapımı olarak üretilmektedir bundan mütevellit Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimizin ustalarımızca belirlenmiş bir imalat süresi mevcuttur bu süre 10 iş günüdür bu süreç içerisinde tamamlanan Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimiz tarafınıza teslim edilmeke üzere anlaşmalı olduğumu kargoya teslim edilir. Daha erken teslim edilen Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Model ayakkabılar firmamızın garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Model Numara Değişimi

Sipariş ve teslimat ardından ayağınıza olmayan Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimizi tarafımıza anlaşmalı olduğumuz kargoya göndererek kolayca değişim yapabilirsiniz. Yasal olarak Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Modelimizi değiştirmeniz için teslimattan sonra 7 gününüz mevcuttur.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Klasik Mağazamız

Firmamızın bir takım ürünleri sergilemek adına kurmuş olduğu Boy Uzatan Ayakkabı Showroomumuz mevcuttur mağaza lokasyonumuz Anadolu Yakası Kartaldadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi