Boy Uzatan Tabanlık

Boy Uzatan Tabanlık Nedir

Boy Uzatan tabanlık harici olarak satılan ve normal ayakkabıların içerisinde takılabilen satılan bir üründür

Boy Uzatan Tabanlık Kullanışlı mıdır?

Boy uzatan tabanlığı normal ayakkabıya monte etmek mümkün değildir. Zira bu mekanizmanın ayakkabıya entegre edilebilmesi için dizayn edilen ayakkabının matematiği topuk mekanizmasına göre dizayn edilmesi gerekmektedir

Boy Uzatan Tabanlık Satın Almalı mıyım

Harici olarak alacağınız Tabanlıklar kesinlikle kullanışlı olmayacağından satın alımınızı boşa yapmış olursunuz. Zira tabanlıkları normal ayakkabıya entegre etmek sağlıklı ve kullanışlı değildir

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
rating

Boy Uzatan Ayakkabı 7 veya 9 Cm.

02339

389,00TL

Toplam Yükseklik7 Cm. veya 9 Cm.Dış Malzemederiİç MalzemeHakiki deriTaban MalzemesiHakiki KöseleÖzelliğiEl YapımıKullanımDamatlık, İş, Gündelik HayatRenkmat siyahStyleBoy Uzatan AyakkabıSezonMevsimlikFonksiyonuBoy Uzatan AyakkabıKullanımErkekAğırlık815 gramToplam Yükseklik5 veya 7 Cm.Dış MalzemeHaki..

rating

Rugan Damat Ayakkabisi Boy Uzatan Ayakkabı

1102

423,00TL

Toplam Yükseklik5 veya 7 Cm.Dış MalzemeRugan Deriİç MalzemeHakiki DeriTaban MalzemesiHakiki Eva ÖzelliğiEl YapımıKullanımDamatlık Ayakkabısı, Klasik ModelRenkSiyah ParlakSitilSpor Klasik, CasualSezonMevsimlikFonksiyonuBoy Uzatan Ayakkabı Rugan ModelKullanımErkekAğırlık 810 gram toplamSiyah..

Taba&Kahve Aranjman Model Boy Uzatan Ayakkabı

11022

465,00TL

Boy Uzatmaya Yarayan AyakkabıBoyunuzun bu muhteşem ürünle saniyeler içerisinde uzayabileceğini biliyor musunuzBoy Uzatma Ayakkabısı Nasıl Boy UzatıyorÜrün içerisinde yerleştirilen gizli bir topuk sayesinde uzamanızı sağlıyorBoy Uzatan Kundura Kaç cm. Uzatıyor?Ürünlerimiz 5, 7, 9 cm. Boy uzunluğu sağ..

Küçük Numara Ayakkabı Erkek Modeli

K0213

249,00TL

Küçük Numara Ayakkabı ErkekKüçük numara ayakkabı kullanıcılarının çok iyi bildiği üzere, çoğu zaman bu ürünü bulmak işkenceye dönüşebiliyor. Bulunan modeller ise kullanıcının çoğu zaman tarzına uymuyor. İşte şirketimiz sizi bu büyük dertten kurtarmak için kurulmuş olup 1972' den bu yana Erkek Ayakka..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)