+905423573066
Mesai Saatleri 09.00-18.00
Sepetim

Ceylan Derisi Ayakkabı

CEYLAN DERİSİ AYAKKABI

Ceylan Derisi Ayakkabı, ceylan derisinin estetik ve şık görünümünü, ortopedik ve ince teknoloji ile birleştirdiğimiz bu ürünümüz; boyunuzu 9 cm ye kadar uzatabilme özelliğine sahiptir.

 

BOY UZATAN KONFORLU AYAKKABILAR HİÇ BU KADAR ESTETİK OLMAMIŞTI

Ayak sağlığı uzmanları ile yaptığımız kapsamlı araştırmalar sonucunda; boy uzatan, gizli topuklu ayakkabılarımızın, ayak sağlığına uzun vadede ciddi katkılarda bulunduğunu keşfettik.

 

ORJİNAL CEYLAN DERİSİNİN KEYFİNİ BİZİMLE ÇIKARIN

Tamamıyla orjinal ceylan derisinden yapılan boy uzatan ayakkabılarımız, tüm bakışları üzerinize çekecek.

 

BOY UZATAN CEYLAN DERİSİ AYAKKABIMIZA İNTERNET ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ KOLAYLIĞIYLA SAHİP OLUN

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın kolaylığını, boy uzatan ceylan derisi ayakkabımızda yaşayın. Üstelik gizlitopuklar.com güvencesiyle.

 

BOY UZATAN AYAKKABIDA TÜRKİYE’NİN EN HIZLI KURULUŞU

Ortalama 3 ile 5 gün gibi çok kısa bir teslimat süresine sahip olan firmamızla, zerafet ve konfora çok hızlı sahip olun.

 

BOY UZATAN AYAKKABIDA NEDEN CEYLAN DERİSİ ?

İnce ve dayanıklı olması, yumuşaklığı, parlaklığını çok uzun bir süre koruması, konforlu ve sağlıklı olması nedeniyle ceylan derisi mükemmeli arayanları tatmin etmeye devam ediyor.

 

 

 

V.İ.P PRODUCT SIZE EXTENDED CLEAN LEATHER SHOES

This product, which we combine the aesthetic and elegant appearance of gazelle skin with orthopedic and fine technology, Has the ability to extend the neck up to 9 cm.

 

COMFORTABLE SHOES THAT PROLONG THE LENGTH HAVE NEVER BEEN SO AESTHETİCALLY PLEASİNG

As a result of extensive research with foot health specialists; We discovered that our secret heeled shoes, which prolonged the height, were in serious contribution to the health of the foot in the long run.

 

TAKE OUT THE ORİGİNAL GAZELLE SKİN WİTH US

Our shoes, which are made entirely from the original gazelle skin, will attract all the looks.

 

GET YOUR AQUARİUM SHOES TO GROW WİTH EASE ON THE İNTERNET

Experience the ease of shopping on the internet, in the shoes of the gazelle, which extends its length. Moreover, with the assurance of gizlitopuklar.com

 

THE FASTES ESTABLİSHMENT OF TURKEY İN THE LENGTH-STRETCHED SHOE

With a very short delivery time of 3 to 5 days on average, you get the elegance and comfort very fast.

 

WHY İS THE GAZELLE SKİN ON THE LENGTHENİNG SHOE?

Due to its thinness and durability, its softness, its brilliance for a long period of time, its comfort and healthiness, the gazelle skin continues to satisfy those who seek perfection.

 

 

 

 

 

KULLANICI YORUMLARI

Kemal0121: Ceylan derisi ayakkabının hiç bu kadar yumuşak ve göz alıcı olacağını tahmin etmiyordum. Ceylan derisine hayran kaldım.

Serhatgrn: Sanırım artık ceylan derisi ayakkabıdan vazgeçmicem. Ayrıca boyumda fark edilir bir artış Oldu. teşekkürler gizli topuklar