Yerli Üretim Boy Uzatan Ayakkabı

Yerli Üretim Boy Uzatan Ayakkabı

Firmamız 2013 yılında tamamen yerli sermayeyle kurulmuş olup bahsi geçen tarihten günümüze boy uzatan ayakkabı üretimi yapmaktadır. Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılar Türkiye haricinde dünyanına her ülkesine yollanmaktadır. Boy uzatan ayakkabı bir çok insanın ihtiyacını karşılamakla beraber bu kişilerin psikolojik ve fizyolojik sağlıklarınıda desteklemektedir. Yerli üretim boy uzatan ayakkabı modellerimiz tamamen Türk Standartlarına göre üretilmiş olup kararında bir şekilde taraklı ayaklara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yerli üretim boy uzatan ayakkabıların üretim malzemeleri tamamen iç piyasadan tedarik edilmekle birlikte asla yurtdışından getirtilen hammaddeler üretime alınmamaktadır. Özel kalıplarımız sayesinde ürettiğimiz yerli üretim boy uzatan ayakkabılar boyunuzu ayakkabıyı giyer giymez 5, 7 ve 9 Cm. Uzatabilme özelliğine sahip olur en dikkatli gözlerin bile anlamayacağı şekilde üretilmiştir. Sizde yeni bir boya sahip olmak isterseniz birbirinden güzel boy uzatan ayakkabı modellerimizden kendinize en uygun olanı seçip boyunuzu tam istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Yerli üretim boy uzatan ayakkabı deri kalitesi?

Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabı modellerinin tamamı modeline göre 1. Sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir bundan ötürü son derece dayanıklı ve piyasada satılmakta olan diğer ayakkabılara göre son derece kaliteli ve şık durmaktadır, aynı zamanda yerli üretim boy uzatan ayakkabılarımız deneyimi 30 yılı aşkın ustalarımızca tamamen el yapımı olarak üretilmekte olup tamamen yerli malzemeler kullanılarak üretilir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Koşulları

Tamamen yerli üretim olan ve satın aldığınız boy uzatan ayakkabı modellerimizin ayağınıza olmadığı durumlarda ürünü tarafımıza gönderim kolaylıkla değişimini yapabilirsiniz bu işlem tamamen ücretsiz olup tek koşul ürünün tekrar satışa müsait olması ve dışarıda giyilmemiş olmasıdır.

Boy uzatan ayakkabı ideal topuk santimetresi

Boy uzatan ayakkabı modellerimiz 3 farklı topuk seçeneği ile beğeninize sunulmaktadır 5, 7 ve 9 santimetre fakat imalatçı olarak 5 ve 7 santimetre olan boy uzatan ayakkabı modellerini önermekteyiz zira 9 Santimetre olan boy uzatan ayakkabı günlük kullanım için çok uygun olmamakla beraber saatlik kullanım için idealdir.

Yerli üretim boy uzatan ayakkabı garanti kapsamı

Ürünlerimizin tamamı 1 yıl üretim problemlerine karşın bir sene garantimiz altındadır.