Piyasada Satılan Boy Uzatan Ayakkabı Slikonları

Piyasada Satılan Boy Uzatan Ayakkabı Slikonları

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk Hakkında

Bize sıkça sorulan sorulardan bir taneside piyasada satılan ve normal ayakkabılara uygulanabildiği idda edilen silikon vb. tabanların işe yarayıp yaramadığıdır. birinci etken piyasa satılan ve ürünlere boy uzatan ayakkabı özelliği kazandırdığı söylenen silikon vb. tabanlar sağlık açısından zararlıdır ve ciddi anlamda ayak, bacak ve bel problemlerine yol açabilir zira ayağınız sadece deriyle temas etmelidir bunun dışında kullanılacak ürünler ayak sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. Bir diğer hususta normal ayakkabılar yapım aşamasında ayak topuğu mesafesinde yapılmaktadır yani ekstra herhangi bir gizli topuk için yer yoktur. Dolayısıya bu ürünlere alıp normal ayakkabıyı boy uzatan ayakkabıya dönüştürmenize imkan yoktur.

Tarafımızın Ürettiği Boy Uzatan Ayakkabılarının Farkı

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabıların özelliği ayakkabının hem gizli topuk hemde kullanan kişinini ayak topuğunun ayakkabının içerisinde tam oturmasıdır. Bunun için ürünlerin arka kısmını (Ökçe) 1.7. Cm. daha uzun tutmamızdır. Kısacası biz topuğu göre boy uzatan ayakkabı üretmekteyiz.

Boy Uzatan Ayakkabı Arka Kısmında 1.7 Cm. Fark Belli Olur mu?

Ürünlerimiz dışarıdan bakıldığında normal ayakkabıdan farksızdır 1.7 cm. Yükseklik farkedilmemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı İçerisine uygulanan Gizli Topuk

Ürünlerimizin içerisinde uyguladığımız boy uzatan gizli topuk eva' dan imal edilmektedir. Eva materyali uzun süre kullanımda çökmeyecek kadar sert ayağınızı acıtmayacak kadar yumuşak bir materyaldir. Eva' nın üst kısmı ise deriyle kaplanmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Sağlık Açısından Zararlı mıdır?

Ürünlrimizin tamamı doktor tavsiyesiyle satılmaktadır ve ortapedik ayakkabılardır. Sağlık açısından faydalı ürünlerdir