Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Modeller

Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Modeller

Damatlık Ayakkabı Modelleri Rugan Modeller

Tarafımızca üretilmekte olan damat ayakkabı modellerimiz arasında en çok satılanlar rugan deri' den imal edilmiş olanlardır. Rugan ayakkabı ışığı yansıttığı ve normal deriden daha parlak bir yüzeye sahip olduğu için damatlık altına son derece şık durmaktadır. Özellikle damat adaylarımız damatlık ayakkabı modelleri seçerken rugan tercih etmelerinin bir diğer sebebiyse ruganın giydikleri damatlığın rengini yansıtmasından mütevellittir.

Damatlık Ayakkabı Modelleri Kalitesi

Ürettiğimiz damat ayakkabı modellerimizde 1. sınıf rugan ve 1. sınıf deri kullanmakta olup tüm ürünlerimiz köseleden imal edilmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda el yapımı olup hiç bir fabrikasyon usül üretim tekniklerinde kullanılmamaktadır. Fabrikasyon usüllerin kullanılmadığı damatlık ayakkabı modellerimiz el yapımı olduğundan mütevellit son derece kaliteli aynı zamanda dayanıklı ürünlerdir. Damatlık ayakkabı modellerimiz hem yurtdışına hem de yurtiçine başarıyla pazarlamaktayız. Ürünlerimizde kullanılan materyalleri 1. sınıf olup aynı zamanda boy uzatma özelliğine sahiptir.

Damatlık Ayakkabı Modelleri Teslim Zamanı

Üretimini yapmış olduğumuz damatlık ayakkabı modellerimizin tamamı el yapımı olup üretim için belirli bir zamana ihtiyaç vardır bu sürede ortalama 5 ila 7 iş günüdür. Sizde sitemizden damatlık ayakkabı modellerimizden karar kıldıysanız bu sürecide göz önünde sipariş vermeniz zamanında teslimat için elzem teşkil etmekedir. Damatlık ayakkabı modellerimiz son derece kaliteli üretilmekte olup en güzel gününüzde şıklığınızı tamamalayacak şekilde modellenmiştir. Damat ayakkabı modellerimiz hem şıklığınızı tamamlamanın yanı sıra hemde boyunuzu tam istediğiniz gibi yapacaktır.

Damat Ayakkabı Modelleri Rahat Mıdır?

Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabı damat modelleri son derece rahat olup doktor tavsiyesiyle satılmaktadır. Düğün ya da nişan esnasında her hangi bir probleme yol açmaz tercihiniz eğer 9 Cm. damat ayakkabı modeliyse 9 Cm. ürün uzun süreli kullanımlar için pek uygun bir tercih olmayacaktır.

Damat Ayakkabı Modelleri Topuk Seçimi

Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabı damat modelleri topuk seçimi konusunda imalatçı olarak önerimiz 7 Cm.'Dir günlük kullanım için hem uygun hemde uzun süreler rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz yüksekliktedir.