Blog

7 Cm. Boy Uzatan Ayakkabı Topuk

7 Cm. Boy Uzatan Ayakkabı Topuk

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçimiyle Alakalı

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı

Boy Uzatan Ayakkabı

Boy uzatan ayakkabı

Uzun olmak psikolojik açıdan insanlar üzerinde çok büyük bir öneme sahiptir yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda uzun bir boy ve psikoloji sağlığı doğru orantılı olarak yükselmektedir. Firmamız 2013 yılından günümüze gizli topuk erkek ayakkabı üretimi yapmaktadır yani erkek kullanıcılara özel boy uzatan ürünler üretmektedir . Boy uzatan ürünlerimiz 1. Sınıf dana derisinden üretilmekte olup ürünlerimizin iç kısmıda deri olarak üretilmektedir. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo tarafından Türkiye'nin her yerine teslim edilebilmekte olup 400 lira ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo şeklinde tarafınıza ulaştırılmaktadır 400 TL. ve aşağısı olan ürünlerde ücretsiz kargo imkanı olmamaktadır. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri ücretsiz olarak iade ve değişim yapma hakkınız bulunmaktadır bu durumda ücretsiz kargo imkanı bulunmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza anlaşmamız üzerinden ücretini ödeyip göndermenizin ardından ürün değişiminden sonra kargonuz size tarafımızdan ücretsiz kargo olarak yönlendirilecektir. Bir ayakkabı boy uzatma özelliğine sahip olabilmesi için hem ayak topuk kısmınız hemde gizli topuk kısmı için ürün aynı anda ürün içerisinde yer olması gerekmektedir, bu ancak ayakkabılar çekilirken yapılması mümkündür. Firmamız bu özelliği ürüne kazandırmak adına tamamen el yapımı olarak üretilmekte olan spor, bot, kundura modeli ürünlerin arka kısmını normal ayakkabılar göre 1.7 Cm daha uzun şekilde çeker bu sayede ürün gerekli özelliğini sağlamaktadır. 1973 yılında kurulmuş olan firmamız www.gizlitopuklar.com sitemizinin 2013 yılında kurulmasından bu yana başarıyla el yapımı kundura üretmektedir www.gizlitopuklar.com firmamız global pazarda başarıyla ülkemizi temsil etmekte ve dünyanın her yerine ürünlerini göndermektedir. Hakiki deri el yapımı erkek ayakkabılarımız her renk üretilmekte ve yüksek bir kaliteye sahiptir son dönemlerde bir erkek modası olan siyah renk haricinde de yeni renkler her gün kullanılmaktadır .

Uzatan Ayakkabı Fark edilir mi?

Firmamızın ürettiği ürünlerin dışarından fark edilmesi mümkün değildir. Ürünlerimiz 1. Sınıf olarak üretilip boy uzatan ayakkabı sektörünün lideri konumunda bulunmaktadır. Ürünlerimiz sayesinde bir çok boy yapısından şikayetçi kullanıcımız uzun boylu olmanın farkını yaşadılar. Sizde boy yapısından şikayetçi biriyseniz uzatan ayakkabı modellerimiz sayesinde hem özgüveninizi yükseltebilir aynı zamanda hakiki deri yani hakiki dana derisinden üretilmiş olan kaliteli bir ayakkabı kullanmanın şıklığını aynı anda yaşabilirsiniz. Firmamız boy uzatan ayakkabı boy uzatan spor ayakkabı ve boy uzatan bot üretmektedir. Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup hakiki dana derisinden 1. sınıf olarak deneyimi 30 yılı aşkın ustalarımız tarafından adınıza özel üretilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Cm. Yüksek

Firmamız 3 farklı boy uzatan ayakkabı seçenekleriyle hakiki dana derisinden özel yapım yüksek kalite ürünler üretmektedir bunlar 5, 7 ve 9 Cm. olmak üzere klasik usullere göre fabrikasyon usuller kullanılmayarak üretilmektedir. El yapımı ayakkabıların fabrikasyon ürünlere nazaran çok daha şık durması ve kalıp özelliğini muhafaza etmesi aynı zamanda üretimde meydana gelecek her hangi bir kusurun görülmesi ve anında çözülmesi anlamına gelmektedir. Deneyimi 30 yılı aşkın ustalarımızca üretilmekte olan özel ürünler derisinden, tabanına kadar özenle üretilmekte ve şıklığınıza şıklık katacak statüdedir.

Boy Uzatan Ayakkabı gizlitopuklar.com

Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup kurulduğu dönemden günümüze başarıyla erkek ayakkabıları üretmektedir. 2013 yılı itibariyle gizlitopuklar.com satış sitesini kurup hem yurt içi hemde yurt dışına üretmiş olduğu üstün kaliteli ayakkabılar hususunda ihracat yapıp ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Özel üretim usullerine göre vücut bulan ürünlerimiz şıklığı ve kalitesiyle tarzınızı yansıtacak olup aynı zamanda özgüvenli bir birey olarak hayatınıza devam etmenizi sağlayacaktır. Firmamızında showroom' u anadolu yakasında Kartal mevkiinde bulunmakta olup sipariş etmiş olduğunuz ürünler showroom kısmından teslim alabilirsiniz ya da gelip ayak ölçünüzü verip sipariş oluşturabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda mağazamıza gelemeyecek olanlar için anlaşmalı kargomuzla hem yurt içi hemde yurtdışında bulunan kullanıcılara anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından teslimat yapmaktadır .

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Damat Model Seçerken Dikkat

Boy Uzatan Ayakkabı Damat Model Seçerken Dikkat

Damat Ayakkabı Modeli Seçerken

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Model Seçerken

Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Model Seçerken

Damatlık boy uzatan ayakkabı seçerken dikkat etmemiz gerekenler

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Modeller

Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Modeller

Boy Uzatan Ayakkabı Damatlık Modeller 

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Topuk

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçenekleri

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçenekleri

Boy Uzatan Ayakkabı

Uzun bir boy özgüveni yükselten en önemli unsurlardan bir tanesidir Tükiye'nin ortalaması 1.72 Cm.'dir erkekler için kimi zaman bu ortalama olan veya daha aşağısına sahip olmak özgüven problemlerine yol açmaktadır bu durumda erkekler için geliştirilmiş en inovaktif teknoloji firmamız tarafından 2013 yılından günümüze üretilmekte olan gizli topuk erkek ayakkabı modelleridir peki gizli topuk erkek ayakkabıları nasıl uzatıyor bu nasıl mümkün olabiliyor. Bir ayakkabının gizli topuk ayakkabı olması için özel kalıpların kullanılması gerekmektedir deri kesiminden başlayan bu özelliğin ürüne kazandırılması için normal ayakkabıdan farklı usülde üretilmesi gerekmektedir. Normal ayakkabılarda spor, bot ya da kundura olsun sadece kişinin kendi ayak topuk kısmı için yeterli boşluk bulunmaktadır bu durumda ayakkabının arka tarafının bir miktar daha uzun çekilmesi ve özel kalıplarda gerilmesi gerekmektedir. Ürünün arka kısmı normal ayakkabılar kıyasla 1.7 Cm. Daha uzun çekilmektedir bu payın bırakılması hem gizli topuk hemde kullanıcının kendi topuk kısmı için pay kalmaktadır. Firmamız tarafından özel olarak üretilen uzatan model ayakkabılarımız bu sayede kişinin boyunu giyilir giyilmez 7 Cm. artı sağlamaktadır buda kişinin özgüveninin yükselmesini sağlamaktadır. Kısacası firmamızın ürettiği modeller hem dana derisinden imal edildiği için son derece şık ve ayak sağlığınızı korur hemde boy uzatan özelliği sayesinde psikolojinizin olumlu yönde etkilenmesini sağlamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçenekleri

Firmamız tarafından üretilen ayakkabı boy avantajını 3 farklı seçenekle beğeninize sunmuştur bunlar 5, 7 ve 9 Cm.'dir. Üretici olarak önerimiz 5 ve 7 Cm.Dir zira bu ölçüde ürün günlük kullanım için uygundur 9 Cm. Ürün uzun süreli kullanımlar için uygun değildir sizde kullanım alanınıza göre seçim yaparken bu durumunu göz önünde bulundurmalısınız örneğin damat ayakkabı modelleri seçecekseniz bu günlük kullanım harici saatlik kullanıma gireceği için uygun bir tercih olabilir fakat örneğin ayakta durmanızı gerektiren bir durumda günlük olarak ürünü kullanacaksanız 5 ve 7 Cm. Ürünleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Kargolama ve teslim

Firmamız tarafından üretilen bütün ürünler el yapımı olarak üretilmekte olup ideal imalat ve teslimat süremiz 7 ila 10 gündür ortalama teslim süremizde bu durumda en ideali 10 iş günü olarak belirlenmiştir. Bu süreç içerisinde teslim edilecek ürünler garanti ve değişim kapsamı dışında kalmaktadır. ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz kargo tarafından ücretsiz kargo ve ücretsiz kargo dışı yöntemle göndermekteyiz 400 TL. Ve üzeri gönderilerde ücretsiz kargo olarak tarafınıza gönderim yapılmaktadır 400 TL. Ve altı alışverişlerde ücretsiz kargo uygulaması kullanılmamaktadır bu durumda o zaman dilimi içerisinde anlaşmalı kargo fiyatımızdan fiyatlandırılır.

www.gizlitopuklar.com

Firmamızın online satış sitesi 2013 yılında kurulmuş olup bu tarihten günümüze erkekler için ayakkabılar üretmektedir. Firmamızın iştiraki olan www.gizlitopuklar.com online olarak hayata geçtikten sonra yeri ve yabancı pazara hizmet edip yurtiçi ve yurtdışı satış gerçekleştirmektedir. İlk olarak boyundan şikayetçi devlet başkanları ve hollywood yıldızları için üretilmekte olup fahiş fiyatlara satılmaktaydı bu tarz ürünleri imalatına karar veren firmamız 2013 yılında ilk üretimini yapmış aynı zamanda yerli ve yabancı piyasada herkesin alabileceği fiyatlandırmayla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Siz de vakit kaybetmeden birbirinden güzel modellerimiz arasında seçim yapıp yepyeni bir insan olarak hayatınızın geri kalanına devam edebilirsiniz ürünlerimizi dilerseniz Yukarı Mah. Doğan Sokak No 34-b Kartal-istanbul adresimizi ziyaret edip birbirinden güzel modeller arasında seçim yapabilir ve hayatınızın geri kalanını farklı şekilde yaşayabilirsiniz. Ürünlerimiz hakiki deri olup siyah, kahverengi, lacivert ve istediğiniz renk seçenekleri olarak yüksek kalitede yeni model ve renkler takip edilerek her gün yeni modeller ürün gamımıza eklenerek üretimimize devam etmekteyiz

Read more
Boy Uzatan Ayakkabı Üretim ve Teslimat

Boy Uzatan Ayakkabı Üretim ve Teslimat

BOY UZATAN AYAKKABI ÜRETİMİ VE TESLİMAT SÜRELERİ

Read more
Read more
Boy Uzatan Damat Ayakkabı Modelleri

Boy Uzatan Damat Ayakkabı Modelleri

Boy Uzatan Damat Ayakkabı Modelleri

Read more
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)