Boy Uzatan Ayakkabı Bir Dünya Markası

Boy Uzatan Ayakkabı Bir Dünya Markası

Firmamız 2013 yılından bu güne kadar 1. Sınıf malzeme kullanarak üretilmektedir. Bu başarımız bu bağlamda dünya standartlarında üretim yapmamızı ve neredeyse dünyanın her bölgesine ürettiğimiz boy uzatan ayakkabıların başarıyla satışını sağlamış ve global pazarada tarafımıza üstün başarı sağlamıştır. Firmamızdan satın alacağınız boy uzatan ayakkabılar dünyanın her yerinde firmamız üretimiyle satılmakta ve beğeni toplamaktadır. Başarının asla tesadüf olmadığının bilincinde olarak bir birinde şık ve kaliteli el yapımı boy uzatan ayakkabılar üretmekte ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Boy Uzatan ayakkabının sadece bir ayakkabı olmadığının ve üretimimizin aynı zamanda psikolojiyle doğrudan ilintili olduğunun ve kişinin özgüvenine doğrudan etkili olduğunu bilmekte ve bu bilinçle üretim yapmaktayız

Boy Uzatan Ayakkabı Satış Platformları

Türkiye satışı resmi platformumuz web sitemiz ve Anadolu Yakası Kartalda bulunan fabrika satış mağazamız üzerinden yapılmaktadır, aynı zamanda yurtdışı satışlarımız Dünyaca ünlü satış platformları; Alibaba, ebay, ve amazon üzerinden sağlanmaktadır. Dünyada pek az ülke mevcuttur boy uzatan ayakkabı göndermediğimiz, bu bağlamda Tamamen Türk Sermaye ile kurulmuş olan firmamızın onlarca başarısından bir taneside ürünlerimizin bir dünya markası haline gelmesidir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Ayak Numarası

Dünya genelinde kullanılan bir ayak numarası çizelgesi mevcuttur her ülkede Cm. Cinsinden ayak aynı ölçüde olsa bile numaralandırılması farklıdır; Örnek verecek olursak ülkemizde 42 numara eu standartlarına göre 10.10 denk gelmektedir. Ayak numarası chartını çıkartmak için dilerseniz web sitemizde bulunan ayak numarası öğrenme linkini kullanabilirsiniz ya da google yazıp basitçe binlerce örnek charta rastlayabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Dünya Teslim Zamanı

Ürünlerimizi yurtiçine genelde 7 ila 10 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz, fakat siparişiniz dünyanın herhangi bir bölgesindeyse eğer bu süre elde olmayan sebeplerden ötürü uzamaktadır bu sepeler taşıma süresi, gümrük vs. Siparişinizin ardından imalatına başlanan boy uzatana ayakkabılarımızın imalatı bittikten sonra yurtdışı gönderilerimizi için çalışmış olduğumuz ptt kargoya teslim edilir ptt kargoda ortalama ürünü tarafınıza teslim etmesi 20-30 günü bulmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Değişimi

Dünyanın her hangi bir yerinden satın almış olduğunu boy uzatan ayakkabıları tarafımıza gönderip kolayca değişimini yapabilirsiniz.

Yorum Ekle