Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Hesaplaması

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Hesaplaması

Firmamızca üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar 5, 7 ve 9 Cm.'dir. Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin ve satın alma kararında olan müşterilerimizin sorduğu sorulardan en sık karşılaştığımız ürün kendi topuk kısmıylamı 7 Cm. Yoksa sadece gizli topuk mu? Bunu detaylı açıklayacak olursak eğer örneğin 7 Cm. ürün tercih ettiniz klasik bir deri boy uzatan ayakkabı olduğunu varsayalım bu ürünün kendi topuk kısmı 2 Cm. Olup iç topuk yani gizli topuk 5 Cm.'dir. Kısacası satın alacağınız boy uzatan ayakkabı santimetresi toplam 0 noktasından sizin boyunuza eklenecek rakamdır.

Boy Uzatan Ayakkabı Maksimum Topuk Yüksekliği

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar 3 farklı topuk seçenekleriyle satılmaktadır bazı durumlarda ürünün modeline göre tek seçenekli üretilen çeşitli modellerimiz vardır, fakat boy uzatan ayakkabılarımız genel anlamda 5, 7 ve 9 Cm. gizli topuk olacak şekilde üretilmektedir. Kimi zaman müşterilerimiz 15, 16 Cm. Gizli topuk istemektedirler bu maalesef mümkün değildir aynı zamanda da sağlıksızdır. İmalatçı olarak önerimiz 7 Cm.' dir. Günlük kullanımlar için deneyimli uzmanlarımızın belirlediği yükseklik budur ve günlük kullanım için uygundur.

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçerken

Satın alım aşamasında dikkat etmeniz gerken bir diğer husus boy uzatana ayakkabı seçerken kullanım alanınızdır mesela günlük olarak boy uzatan ayakkabı kullanacaksanız 7 Cm. Sizin için ideal bir seçim olacaktır günün yoğun temposunda sürekli boy uzatan ayakkabı kullanacağınız için 7 Cm. Ürün hem ayak konforunuzu sağlayacak hemde gününüzün ve ayaklarınızın konforunu sağlayacaktır. 9 Cm. Boy uzatan ayakkabılar günlük kullanımlar için uygun olmayıp özel günlerde bir kaç saat kullanımlar için uygundur.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Süresi

Ayağınıza olma, değişim süresi ortalama 7 iş günüdür.

Boy Uzatan Ayakkabı

Ürünlerimizi kullanıp yepyeni bir özgüvenle hayatınıza renk katmak istiyorsanız ürünlerimiz tam size göre

Yorum Ekle