Boy Uzatan Ayakkabı Bakım ve Kullanımı

Boy Uzatan Ayakkabı Bakım ve Kullanımı

Üretimini yaptığımı tüm ürünler el yapımı olup 1. Sınıf malzemeden imal edilmiş olup Türkiyede üretilen en kaliteli ürün statüsündedir. Ürünlerimiz boy uzatan ayakkabı deri ve boy uzatan ayakkabı spor ayakkabı olmak üzere iki kategoride üretilmektedir ve iki kategoride ürünlerin bakımı birbirinden farklıdır; Boy uzatan ayakkabı deri ürünlerimizin bakımı lostra salonlarında normal boya ve cila işlemiyle yapılmalıdır deri ürünleri asla hazır hızlı boyalarla boyamayınız zira bu üründe kısa sürede çatlaklar oluşmasına sebep olacaktır, hazır ürünler boy uzatan ayakkabı derileri yaktığı için bu işleme tabi tutulan ayakkabılar kısa sürede yıpranmakta ve kullanım süresi kısalmaktadır. Satın aldığınız boy uzatan ayakkabıları uzun süre kullanmak için lostra salonunda bakım boyasını yaptırmalısınız zira en uygun ve deri kalitesini uzun süre muhafaza etmesi için boy uzatan ayakkabınızın tabi olması gereken işlem budur. Lostra salonlarında ürün önce fırça yardımıyla temizlenir daha sonra boyanır, ürün boyandıktan sonra tekrar fırçayla temizlenir ve ardından cilalama işlemine tabi tutulur çila kuruduktan sonra boy uzatan ayakkabınızın son parlatma işlemine geçilir bu işlem kadife kumaşla yapılır ve ürününüz bakım işlemi tamamlanır... Tüm deri işlemlerinde olduğu gibi boy uzatan ayakkabı işlemimide bu şekilde olmalıdır bu sayede ürününüzü çok uzun süreler yeni gibi kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Model Bakımı

Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabı spor modellerimiz özel spor ayakkabısı üretiminde 1. sınıf malzeme sayılan miflondan üretilmekte olup modeline göre bazı deri boy uzatan spor ayakkabıda tasarlanabilmektedir. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın kullanımı ve bakımı çok kolaydır. Yapmanız gereken ürününüzü bir bez torba içerisinde koyup deterjansız şekilde çamaşır makinasında 0 derece sıcaklıkta yıkamaktır, bu işlem boy uzatan ayakkabı spor model ürününüzü tertemiz yapacaktır. Ayrıca ürünün lokal lekelerini iste leke çıkartıcalara silerek tertemiz yapabilirsiniz bu işlem gereksiz yere ayakkabınızı yıkamanızı engelleyecektir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti ve Teslimat

Üretimi kendimize ait olan boy uzatan ayakkabıların tamamı el yapımıdır ürünlerimiz 1. Sınıf malzemeler kullanılarak 30 yılı aşkın deneyime sahip ustalarımız tarafından üretilmektedir, ürünlerimizin bundan dolayı berlenmiş bir imalat süresi mevcuttur bu süre ortalama 10 gündür bu süreç içerisinde imalatı biten boy uzatan ayakkabınız kargolanmak üzere kalite kontrol departmanına gönderilir ve ilgili kontroller özenle yapıldıktan sonra tarafınıza kargolanır ortalama kargo süresi 2 iş günü sürmektedir ortalama sipariş ettiğiniz boy uzatan ayakkabı, tarafınıza 12 iş günü bir sürede teslim edilmektedir... Boy uzatan ayakkabılarımız ayrıca 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Numaranız

Günlük hayatta kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir, zira gizli topuk boy uzatan ayakkabıyı santimetre cinsinden fark ettirmemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Ödeme Seçenekleri

2013 yılından günümüze 2 yöntemle ödeme kabul etmekteyiz kredi kartınızla ya da havaleyle tarafımıza kolayca sipariş geçebilirsiniz.

Yorum Ekle