Boy Uzatan Ayakkabı Kullandığımız Üretim Malzemeleri

Boy Uzatan Ayakkabı Kullandığımız Üretim Malzemeleri

Boy Uzatan Ayakkabı Dış Yapı Materyali

1973 yılından günümüze başarılı ve yükselen bir grafikle ayakkabı sektöründe lider üretici konumda olan firmamız 2013 yılından bu yana boy uzatan ayakkabı üretimi yapmaktadır. Firma olarak sloganımız "kaliteli ürün mutlu müşteriler" bu gayede yeri geldiği zaman gece gündüz hizmet vermeye çalışan firmamızın birinci prensibi kaliteli ürünler üretmektedir. Kaliteli ürünler üretmeninde şartı kalite malzemeler kullanmaktan geçer bu yüzden üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabı ve normal erkek ayakkabılarında 1. sınıf malzeme kullanmaktayız. Piyasada deri diye satılmakta olan ve yüksek fiyatlarla rağbet gören ürünlerin bir çoğu düşük kalitede deriden imal edilmiştir. Ayakkabı ve diğer deri ürünlerde kullanılan en değerli deri analin deridir, analin deri piyasada çok pahalı rakamlara satılmaktadır fakat analin deriden üretilmiş deri ürünleri uzun yıllar kullanıcısına hizmet etmekte ve kolay kolay aşınmamaktadır. Bundan ötürü üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabıların dışını 1. analin deriden imal etmekteyiz. Boy Uzatan ayakkabı konusunda faaliyete geçtiğimiz 2013 yılından bu yana başarımızın sırrı budur Kaliteli ürün mutlu müşteriler.

Boy Uzatan Ayakkabı Taban Materyali

Üretimini başarıyla gerçekleştirdiğimiz boy uzatan ayakkabıların tabanında kösele kullanılmaktadır. Eski tarihlerde köseleden imal edilen ayakkabıların ıslak zeminlerde kullanılmadığını bilmekteyiz bundan ötürü kösele ürün sadece yazın kullanılır gibi algı yerleşmiş durumda fakat bu durum son yıllarda teknolojinin ilerlemesiyle birlikte gerçekçiliğini yitirmiştir zira kösele tabanın üretimi bittikten sonra alt kısmı yani zeminle temas eden kısmı son derece dayanıklı bir dokuyla kaplanmaktadır buda ıslak zemine bassanız dahi köselenin zarar görmemesini sağlar bundan ötürü klasik ayakkabılarımızın tamamında ayakkabı sektörünün en değerli malzemesi olan kösele taban kullanmaktayız.

Boy Uzatan Ayakkabı İç Materyali

Ayakkabı sektörünün bir diğer hilelerinden biri de iç kısmında deri kullanılmamasıdır. Bunu ayakkabıdan çok anlamayan tüketici anlamayacaktır fakat bu tarz satın alınan ürünler bir süre sonra hem sağlık problemlerine yol açacak (Ayak mantarı, koku ve cilt hastalıkları) hemde ürünün içi deri olmadığı için çabuk deforme olacaktır. 2013 yılından günümüze üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabıların iç kısmında deri kullanmaktayız. Durumu daha açıklayıcı şekilde şöyle anlatabiliriz. Normal 1 kanat deriden eğer ki ayakkabının iç kısmını deri kullanmazsanız ortalama 6 adet ayakkabı çıkar fakat ayakkabının iç kısmını deri kullanırsanız bu sayı 3 e düşer yarı yarıya iç kısmında deri kullanmak üretim maaliyetini bir miktar arttırken normal şartlarda iç dış deri ürün uzun süre dayanırken iç kısmı deri olmayan ayakkabı kısa sürede deforme olacak ve yine ayakkabı almak zorunda kalacaksını dolayısıyla bu bir miktar artan maliyet sizin için uzun vade de kazanç anlamına gelmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Bakımı

Satın almış olduğunuz bu son derece kaliteli ve şık boy uzatan ayakkabınızı lütfen piyada satılan hazır boyalarla boyamayınız, zira hazır boyaların içinde kullanınlan parlatıcı deri için son derece zararlı bir materyaldir, zamanla derinin çatlamasına ve kurumasına sebep olur. Bundan ötürü ürününüzü lütfen haftada 1 defa lostra salonlarında boyatınız uzun süreli kullanım için bu şarttır. Aynı zamanda ürünün şeklinin bozulmaması için ürününüzü kullandıktan sonra iç kısmına gazete kağıdı yerleştirin bu günün nemini alacak ve deriyi yıpratmayacaktır.

Yorum Ekle