Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Gönderimi

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Gönderimi

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Gönderimi Hakkında

Kuruluşunun 7. yılını kutlayan firmamız 7 yıldır binlerce boy uzatan ayakkabı üretimi yapıp hem yurt içi hemde yurt dışındaki müşterilerine teslim etti. Dünyanın internet sayesinde global bir pazara dönüşmesinin ardından, gerek yurt dışındaki firmalar gerekse bireysek boy uzatan ayakkabı kullanmak isteyen müşteriler tarafımıza ulaşıp siparişlerini oluşturdular. Yurt dışına hem toptan hemde perakende satış yapan firmamız toptan gönderilerini anlaşmalı olduğumuz ups kargo bireysel gönderilerimizi ptt kargo uçak servisiyle göndermektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışına Gönderilerde Ekstra Kargo Ücretlendirilmesi

Firmamızdan perakende olarak alışveriş yapmış olan yurtdışındaki müşterilerimizin ekstra kargo bedeli olarak 110 tl. daha ödeme yapması gerekmektedir. Bunun nedeni ptt kargonun yurtdışı gönderilerinde ortalama 110 tl. ücret tahsil etmesi durumudur. Yurt içi boy uzatan ayakkabı gönderilerimizde 250 tl. ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza ait olmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabıların Yurt Dışına Teslim Tarihi

Siparişinizi sitemizden tamamladıktan sonra ortalama boy uzatan ayakkabı imalar süremiz olan 5 ila 7 gün tamamlandıktan sonra ürünü Yurtdışı kargo firmamız olan ptt kargoya teslim etmekteyiz en uzak bölgelere ortalama teslimat süremiz 10 ila 15 gündür.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Şubemiz

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar yurtdışında satılmaktadır fakat firmamız adı altında değil. Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabıları müşterilerimiz kendi markası adı altında satmakta olup gizlitopuklar.com bu durumda fason imalatçı konumunda olmaktadır. Yurtdışında toptan olarak ürün sattığımız firmalar ürünlerimizi ortalama 150-200 euro arasında pazarlarına sunmaktadırlar.

Boy Uzatan Ayakkabı Kargo Bedeli Ödenmesi

Sitemizden boy uzatan ayakkabı satın aldıktan sonra ekstra olan kargo bedelinide sepetinize ekleyip satın almanız yeterlidir.

Yorum Ekle