Boy Uzatan Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Boy Uzatan Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Boy Uzatan Ayakkabı Seçerken

Firmamız tarafından üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar son derece konforunuz düşünülerek özel kalıplarımızda üretilmektedir. Ürünlerimizin hepsi birbirinden konforludur. Tercih edeceğiniz ürünün öncelikle kullanım alanı önemlidir. Örneğin; uzun süre ayakta kalmanız gereken bir durum söz konusuysa deri ürünler ya da spor ürünlerimiz tercih açısından faydalı olacaktır. Zira rugan boy uzatan ayakkabılar yapı itibari ile çok fazla ayağınızın şeklini almayacaktır. Rugan Deriden yapılmış boy uzatan ayakkabılar özel kullanım içindir Damatlık vb. özel günlerde gardorbunuzdan çıkartıp kullanılmaya müsait ürünlerdir. Bu yüzden günlük kullanım için en uygun boy uzatan ayakkabı deri ve spor ürünlerdir.

Boy Uzatan Ayakkabı İdeal Gizli Topuk Cm.

Her zaman siz değerli müşterilerimize önerisinde bulunduğumuz gizli topuk cm.' i 7 dir. zira günlük kullanım için en ideal boy uzatan ayakkabı 7. Cm'dir. Ayakkabının kendi topuğu 3 cm. olup içine yerleştirdiğimiz gizli topuk 4 cm.' dir buda toplam 7 cm. boyunuzu uzatmayı sağlamaktadır. Eğer 9 cm. boy uzatan ayakkabı tercih ederseniz iç topuk 6 cm. olmak zorundadır buda uzun süreli kullanımlarda bel ağrısı ve bacak ağrısı yapabilecek ve dahi sağlık problemlerine yol açabilir. Bu yüzden boy uzatan ayakkabı tercih ederken lütfen 5 veya 7 Cm. gizli topuk tercih etmeye özen gösteriniz.

Firmamızın ürettiği birbirinden güzel damat ayakkabılarını seçerken özellikle düğünde giyeceğiniz damatlık elbiseninizin tarzını belirlemiş olmanız önemlidir. Zira günümüz damatlıkları modern yapıda kesime sahiptir. Örneğin daha spor yapıda bir kesime sahip damatlığınız varsa bu durumda size rugan spor klasik boy uzatan ayakkabı önermekteyiz ya da daha klasik bir damatlığa sahipseniz daha klasik deri veya rugan model önermekteyiz. Boy Uzatan Ayakkabı Seçimi hususunda satış temsilcilerimiz size en uygun modeli seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor Model Seçimi

Spor modellerimizde ürün yalpezemiz son derece geniştir. Öncelikle fitness gibi sporlarla uğraşmaktaysanız spor esasında 5 veya 7 cm. gizli topuk ürün tercihi doğru bir tercih olacaktır. Gizli topuk sayesinde spor esnasında belinize binen baskı azalacak ve daha performanslı spor yapmanız sağlanmış olacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim Süresi
Ürünlerimizi ortalama 5 ila 7 gün içerisinde kargoya teslim etmekteyiz.

Yorum Ekle