Boy Uzatan Ayakkabı Dışarıdan Belli Olur mu?

Boy Uzatan Ayakkabı Dışarıdan Belli Olur mu?
Boy Uzatan Ayakkabı Dışarıdan Belli Olur Mu?

2013 yılından günümüze başarıyla bayrak taşıyıcılığını yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılarının yapısı başladığımız günden günümüze oldukça gelişti son 3 yıldır teknolojisini tarafımızın geliştirmiş olduğu özel kalıplarda hazırlanan boy uzatan ayakkabılar dışarıdan bakıldığında normal ayakkabıdan hiç bir farklı yoktur. Normal ayakkabıdan tek farkı boy uzatan ayakkabının arka kısmının 1.7 cm. Daha uzun olmasıdır, buda asla dışarıdan bakıldığında farkedilecek bir yükseklik değildir.

Boy Uzatan Ayakkabının Neden Arka Kısmı Uzun?

imalatını ve ihracatını yaptığımız boy uzatan ayakkabıların boy uzatan ayakkabı özelliği kazanması için ayakkabının içerisinde gizli bir topuk yerleştirmekteyiz. Bu sayede ürünlerimiz boy uzatan ayakkabı olmaktadır. Normal ayakkabıların arka kısmı sadece ayak topuğunuza yetecek mesafede üretilmektedir. Tarafımızın üretmiş olduğu ürünlerin arka kısmı uzun yapılmaktadır ki hem ayağınızın topuğuna hemde gizli topuk için mesafe kalabilsin

Boy Uzatan Ayakkabı Ayağımdan Çıkar Mı

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar teknolojisini kendimizin geliştirdiği özel kalıplarda üretilmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz için hem şıklığınız hem konforunuz hemde boyunuzu tam isteğiniz gibi yapmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede asla ayağınızdan çıkma problemi yaşanmaz.

Boy Uzatan Ayakkabılar Garantili Midir?

Firmamız 1973 yılından günümüze el yapımı erkek ayakkabıları üretmekte olup 2013 yılından günümüzede ürün yelpazesine boy uzatan ayakkabılarıda dahil ederek kısa sürede sektör lideri konuma gelmiştir. Bu başarı tesadüfi değildir sloganımız "Kaliteli Ürün, Mutlu Müşteriler"'dir. Üretmiş olduğumuz ürünler 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilmekte olup 1 yıl garantimiz kapsamındadadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Günde Teslim Edilir?
Ürünlerimizin tamamının el yapımı olmasından mütevellit ortalama kargoya veriliş süremiz 7 ila 10 iş günüdür.


BURADAKİ LİNKTEN AYAKTA DURUŞ GÖRSELLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BOY UZATAN AYAKKABI AYAKTA DURUŞU

Yorum Ekle