Boy Uzatan Ayakkabı ve Psikolojik

Boy Uzatan Ayakkabı ve  Psikolojik

Boy Uzatan Ayakkabının Kişiye Psikolojik Desteği

Türk erkeğinin ortalama boyu 1.70 ila 1.75 arasındadır, ideal erkek boyuda 1.80 ila 1.85 arasında dünya genelinde standartlandırılmıştır. Bundan mütevellit bir çok kişi boyundan şikayetçidir ve şikayetleri ciddi anlamda psikolojik problemlere yol açmaktadır. Kişinin boyunadan memnun olmaması kişiyi çeşitli alternatif yollar bulmaya götürmektedir. Bunlardan 1.ci boy uzatan ameliyat olmaktır, fakat bu son derece ağrılı ve 8 ay kadar yatak süreci gerektiren bir operasyondur 2. alternatifte boy uzatan ayakkabılardır. Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar sizi bu zahmetli süreçten kurtarmaktadır, öyleki ürünü giyer giymez tercihinize göre boyunuz 5 ila 7 cm.'e kadar anında uzayabilmektedir. Abd.'de yapılan bir araştıraya göre 1.80 ve üzeri boy sahip insanların yıllık maaşlarının daha kısa kişilere göre daha fazla olduğunu saptamıştır bu durumda da uzun bir boyun ne gibi avantajlar yarattığını göstermektedir, aynı zamanda boyundan memnun olmayan kişilerin sosyal açıdan özgüvensiz olduğu ve insanlardan uzak durduğu saptanmıştır psikolojik olarak son derece tehlikeli olan bu durum asosyalliğe kadar gidebilmektedir. Boy Uzatan Ayakkabı aynı zamanda özgüveninizi yükselecek ve yaşanabilecek psikolojik problemlerin önüne geçecektir. Sizde vakit kaybetmeden Boy uzatan ayakkabılarımızdan size en uygun olanı seçebilir ve uzun boylu olmanın tadını çıkartabilir aynı zamanda da psikolojik sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabının Diğer Avantajları

Ürünlerimiz psikolojik desteğinin yanı sıra son derece konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir, Boy Uzatan Ayakkabılarımız hem konforlu hemde 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiş olduğundan mütevellit hem psikolojik sağlığınızı koruyup özgüveninizi yükseltecek hem de sunmuş olduğu konforla boyunuzu tam istediğiniz gibi yapacak hemde şıklığınıza şıklık katacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayağı Rahatsız Eder Mi

İmalatçı olarak üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar aynı zamanda ortopedik ve sağlıklıdır bunun neden iç topuk sayede belinize yansıyan vücut ağırlığının ayak parmak uçlarına dağılmasından ötürü sağlığınızı korumasıdır. Boy uzatan ayakkabılarım aynı zamanda doktor tavsiyesiyle satılmakta olup bel ağrılarını azalttığı kanıtlanmıştır.

Boy Uzatan Ayakkabı İdeal Topuk Cm.

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılarımızın ideal topuk cm. 7 olark belirlenmiştir.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretim ve Teslim Zamanı

Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğundan ortalam bir boy uzatan ayakkabının imalat süreci 5 ila 7 iş günüdür. Ürünlerimizi ortalama 5 ila 7 iş gününde kargoya teslim etmekteyiz.

Yorum Ekle