Boy Uzatan Ayakkabı Temel Özellikleri

Boy Uzatan Ayakkabı Temel Özellikleri

Boy Uzatan Ayakkabı Nedir Ne Değildir

2013 yılından günümüze üretimini yaptığımız ve sektör liderliğini göğüslediğimiz boy uzatan ayakkabı sektöründe üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar nasıl boy uzatmaktadır sorusu çokça karşılaştığımız sorudur; Ürünlerimiz özel kalıplara çekilerek 1. sınıf malzemeden imal edilerek üretilir, üretim esnasında ise ürünün iç kısmına gizli topuk yerleştirilebilecek kadar mesafe bırakılır bu da ortalama 1.7 Cm.'dir bu fark üretim esnasında normal ayakkabının boy uzatan ayakkabı özelliği kazanmasını sağlar... Bu işlemden sonra ürünün içerisinde entegre olarak gizli topuk yerleştirilmektedir, içerisinde gizli topuk yerleştirilen boy uzatan ayakkabı giyer giymez boyunuzu 7 Cm. Uzatmaktadır. Üretim aşamasında kullandığımız özel kalıplarımız sayesinde ürün içerisinde saklanan gizli topuk için ve ayağınız için boy uzatan ayakkabıda yeterli mesafe kalmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Ne Değildir?

Üretimini başarıyla gerçekleştirdiğimiz boy uzatan ayakkabılar kemik yapınızı değiştirip fizyolojik olarak boyunuzu uzatmaz. Ürünleri giydiğinizde içten topuk sayesinde boyunuz uzamaktadır. Piyasada satılan boy uzatan ayakkabı olarak satılıp ayağınız altındaki belirli bası noktalarına temas edip boyunuzu fizyolojik olarak uzattığını idda eden bütün ürünler tabir-i cazise yalan üründür. Boy Uzatma ameliyatı haricinde hiç bir ürün boyunuzu uzatamaz, boy uzatma ameliyatıda son derece acılı ve uzun süre yatak süresi gerektiren zahmetli bir ameliyattır ve doktorlar estetik olarak kimseye önermemektedir, böyle bir tedavinin varlığıysa Cüce diye tabir ettiğimiz normalden çok kısa ve postür yapısı bozuk kişilere uygulanmaktadır...

Boy Uzatan Ayakkabı Yürüyüşü Etkiler Mi?

Doktorlar hem kadın hem de erkek için düz(Flat) ayakkabıyı önermediklerini belirtmektedirler, düz ayakkabı ayak sağlığı için olumsuz etkileri bulunan bir yapıdadır. Ayakkabıların içerisinde kullanılabilecek platformlar beldeki yükü hafifleteceği için hem sağlıklıdır hemde yürüyüşünüzü olumlu olarak etkilemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuğu Ve Kendi Topuğu

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabıların kendi topuğu 3 Cm. Olup iç topuğu 4 Cm.Dir, buda totalde boyunuzu 7 Cm. Uzatmaktadır. 9 Cm. olarak dizayn edebildiğimiz ürünlerde mevcuttur fakat imalatçı olarak önerimiz 7 Cm.Dir.

Neden 7 Cm. Boy Uzatan Ayakkabı Öneriyorsunuz?
Taktir edersiniz ki 9 Cm. Ciddi bir yüksekliktir ve uzun süre kullanımlarda bacak ağrısı ve ayak ağrısı yapabilir.

Yorum Ekle