Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Numara Sipariş Etmeliyim?

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Numara Sipariş Etmeliyim?

Boy Uzatan Ayakkabı Seçerken

Sıkça karşılaştığımız sorulardan bir taneside kullanıcılarımızın çoğu zaman ayak numarası seçimi yaparken 1 numara büyük mü tercih etmeliyim sorusudur. Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılarının iç kısma yerleştirdiğimiz gizli topuk ayakkabıyı cm. cinsinden yani numarası bakımından farkettirmemektedir o yüzden kaç numara giyiyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir. Olası durumlarda firmamız tarafınıza değişim garantisi vermektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Spor ve Kundura Seçimi

Müşterilerimizin kafa karışıklığı yaşadığı bir diğer durumsa kendilerine ait boy uzatan ayakkabı özelliği taşımayan ayakkabılarında örneğin bir markaya ait olan bir spor ayakkabıda 42 başka bir markaya ait olan kundura tarzında ayakkabıda 41 giymekte olmalarıdır ya da bu durumun tam tersi, böyle durumlarda bizim yaptığımız açıklama şu şekildedir. Genelde yurtdışı standartlarına göre üretilmekte olan spor ayakkabıların kalıpları bir numara daha dardır, genel anlamda konuşacak olursa ünlü markalara ait spor ayakkabılarının kalıpları dardır o marka veya markalara ait ayakkabılarda normal kundurada 41 kullanıyorsanız o ürünlerde 42 hatta 43 kullanmanız işten bile değildir zira kalıpları bir hayli küçüktür

Boy Uzatan Ayakkabıda Kaç Numara Tercih Etmeliyim

Üreticisi olduğumuz ürünleri tercih ederken kesinlikle boy uzatan ayakkabı olmayan normal ürünleriniz arasında bulunan spor ayakkabı ölçülerini tercih etmeyiniz mevcutta bulunan kundura tarzında deriden imal edilmiş tabanı kösele, neolid vb. maddelere sahip olan ürünlerinizin numarasını baz alınız.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayağıma Olmazsa

Bu gibi durumlarda ürününüz değişikliği derhal yapılabilmektedir, tarafınızın siparişi üzerine teslim aldığınız ayakkabı ayağınıza olmazsa kargoyla firmamıza satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıyı yollamanız yeterlidir, dilediğiniz numarayla değişimini yapıp tekrar tarafınıza kargo aracılığıyla boy uzatan ayakkabınızı göndermekteyiz

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Süreci

Ayağınıza olmayan boy uzatan ayakkabılarınızı ortalama 5 ila 7 gün arasında yeniden seçim yapmış olduğunuz numarayla değiştirip tarafınıza göndermekteyiz.

Yorum Ekle