Boy Uzatan Ayakkabı Kuruluşumuz ve Hakkımızda

Boy Uzatan Ayakkabı Kuruluşumuz ve Hakkımızda

Boy Uzatan Ayakkabı Üretimi ve Hakkımızda

Cemre Ayakkabıcılık 1973 yılında istanbulda küçük bir ayakkabı mağazası olarak işletme hayatına başlamış olup kuruluş tarihinden 3 yıl sonra gerekli altyapısını hazırlayıp ilk ayakkabı üretimine başlamıştır. Şirket prensibi olarak sadece el yapımı ayakkabı üretmeyi ve üretilen bu ayakkabılarda en kaliteli deri ve diğer üretim malzemeleri kullanarak en kaliteli ürünü üretmeyi gözetmiştir. İmalathanenin kurulduğu ilk yıllarda hızlı bir büyümeyle yurt içinin bir çok bölgesine toptan ve perakende ürün satışı gerçekleştirmiştir.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretiminin Başlaması

Cemre ayakkabıcılık 1973 yılından günümüze erkek deri ve erkek spor ayakkabısı üretmektedir. 2013 yılının başlarında boy uzatan ayakkabı pazarında ilk teknolojik gelişmeleri üretip bu pazara katkıda bulunmaya başlamıştır. 2013 yılından günümüze en şık ve en kaliteli boy uzatan ayakkabıları üretip başarıyla yurt içine ve yurt dışına toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. 3 kuşaktır devam eden gelenekle Cemre Ayakkabıcılık başarıyla yoluna devam etmekte hem yurt için ve hemde yurtdışında üretmiş olduğu erkek ayakkabılarını ve boy uzatan erkek ayakkabılarını dünyaya satmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretimi

Şirket prensini olarak Cemre Ayakkabıcılık en kaliteli malzemeleri kullanarak ürünlerinizi beğeninize sunmaktadır. Bu prensipten yola çıkışla Üretimi gerçekleştirdiği boy uzatan ayakkabılar 1. sınıf malzeme kullanılarak tamamen el yapımı olarak üretilmektedir. Piyada binlerce liraya satılan ayakkabılardan daha kaliteli yapıda olan ürünlerimizi üreticiden direk tüketiciye sunan bir yapıda oldu için en kaliteli boy uzatan ayakkabılar uygun koşullarla tarafınıza ulaştırmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretimi Ve Satış Mağazası Lokasyonları

Boy Uzatan Ayakkabı ve boy uzatan erkek ayakkabılarımızın üretimi kendimize ait olan tesisimizde gerçekleşmektedir. Lokasyonumuz İstanbul- Gebzededir.

Boy Uzatan Ayakkabı Satış Mağazası Lokasyonumuz

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatana ayakkabılarımızın fabrika satış mağazası anadolu yakası kartaldadır.

Yorum Ekle