Boy uzatan ayakkabı günlük kullanımı

Boy uzatan ayakkabı günlük kullanımı

Boy Uzatan Ayakkabı Günlük Kullanılır mı?

Tarafımıza sıkça sorulan sorulardan biride boy uzatan ayakkabı günlük kullanım için uygun mudur? Sorusu; üretimini yapmış olduğumuz ürünler farklı gizli topuk seçenekleriyle 5,7 ve bazı modellerimizde 9 Cm. olarak üretilmektedir. 5 veya 7 Cm. olan boy uzatana ayakkabılar günlük kullanım için uygun aynı zamanda sağlık için son derece faydalıdır.(sağlık açısından faydalarını bu linkte tıklayarak okuyabilirsiniz): Boy Uzatan Ayakkabıların sağlık için faydaları.

Günlük Kullanıma Uygun Olmayan Boy Uzatan Ayakkabı Hangisidir?

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler arasında 9 Cm. gizli topuklu boy uzatan ayakkabılar günlük kullanım için uygun değildir. 9 Cm. yükseklik sağlık açısından zararlıdır ancak ve ancak 9 Cm. Boy Uzatan Ayakkabı saatlik kullanım için uygundur. Özel günlerinizde tercih etmeniz rahatınız ve sağlığınınız açısından imalatçı olarak önerimizdir.

Boy Uzatan Ayakkabı Günlük Kullanılacak Ürünler

Firmamız tarafından üretilmekte olan ortalama 100'ün üzerinde model bulunmaktadır, bu modellerin her biri tercihinize göre 5 veya 7 Cm. Olarak üretilmektedir, sizde tarzınıza en uygun olan modeli seçebilir ve boy uzatan ayakkabılarımızla uzun boylu olmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Günlük Kullanımda Rugan Ayakkabı İdeal Midir?

Rugan boy uzatan ayakkabılar genellikle özel günler için tercih edilmelidir Örn. Düğün, özel davet, balo kokteyl gibi rugan ayakkabılar günlük kullanım için pek uygun değildir zira ruganın bakımı zordur ve günlük kullanımlarda bakımı yapılmayan rugan ayakkabılar bir süre sonra çatlama yapabilir. Bu yüzden giyeceğiniz ortama göre rugan ayakkabı seçmeniz tavsiye edilir.

Boy Uzatan Ayakkabı Günlük Kullanım Deri ve Spor Modeller?

Üretmiş olduğumuz bütün deri veya spor modeller günlük kullanım için uygundur. Sizde üretmiş olduğumuz yüzlerce harikulade boy uzatan ayakkabılar arasında tarzınıza en uygununu seçim uzun boylu olmanın tadını çıkartabilirsiniz

Yorum Ekle