Boy Uzatan Ayakkabı Femur Kısalığı

Boy Uzatan Ayakkabı Femur Kısalığı

Boy Uzatan Ayakkabı Femur Problemleri ve Kalça Problemlerinde Kullanımı

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler sadece estetik açıdan boy uzatma özelliğine sahip değildir, sağlık problemleri yaşayan birtakım rahatsızlıkların giderilmesinde de kullanılmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Femur Kısalığı Tedavisi

Doğuştan ya da sonradan meydana gelen bir kaza sonucunda femur kısalığı olan ve bu nedenden bir bacağı diğerine oranla kısa olan hastalara üretilme olan boy uzatan ayakkabılarla bu problemin üstesinden bu harika ürünlerle saniyeleri içerisinde gelebilirsiniz. Örn: Femur kısalığı olan bir kişinin bir bacağı diğerinden 7 cm. kısa olduğunu varsayalım bu durumda kısa olan bacak için +7 Cm. boy uzatan ayakkabı diğer ayak içinde normal ayakkabı üretmekteyiz. Kullanıcı üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabıları giydiği andan itibaren yürüyüşündeki aksaklığı gidermiş ve bu sağlık probleminin üstesinden gelmiş olacaktır.

Femur Kısalığı ve Kalça Kırığına Özel Boy Uzatan Ayakkabı Dışarından Nasıl Durur?

Üretimini yapmış olduğumu tüm ayakkabıların ana sayfada görselleri mevcuttur, bu modeller tamamen bitmiş ve satın alıma hazır şekilleri sergilenmektedir. Görmüş olduğunuz ve bir çok fotoğrafta ayakta duruşu mevcut olan boy uzatan ayakkabılarımızın dışarından bakıldığında boy uzatan ayakkabı olduğunun anlaşışması imkansızdır. Özel kalıplarımızda üretilen boy uzatana ayakkabılara dışarıdan bakan kişinin ayakkabı imalatçısı olduğunu varsayarsak bile bu farkı asla anlamayacaktır, zira ürünler içerisindeki topuk mekanizması tamamen ayakkabının iç kısmına gizlenmiştir.

Boy Uzatan Ayakkabı Femur Kısalığı vb. Problemlerde Kaç Cm. Kadar Yapılıyor

Sağlık açısından medikal olarak üretilecek ürünleri +11 Cm.'e kadar üretebiliyoruz. Bir bacağınız diğerinden 11 cm. Kısa dahi olsa bu aksaklığı tamamen ortadan kaldıracak ürünler üretebiliyoruz.

Medikal Olarak Kullanılan Modeller (Boy Uzatan)

Sitemizdeki tüm ürünler medikal ayakkabı olarak üretilmektedir. Dilediğinizi seçebilirsiniz

Yorum Ekle