Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Üretiliyor?

Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Üretiliyor?

Boy Uzatan Ayakkabı Üretim Aşamaları?

Firmamız 2013 yılından günümüze erkek ayakkabıları imal edip toptan ve perakende olarak hem yurtiçi hem de yurtdışına satışını yapmaktadır. 2013 yılından bu yanada boy uzatan ayakkabı imalatı yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı el yapımı olarak üretilmekte olup kullanılan malzemeler piyasanın en kaliteli malzemeleridir. Boy uzatan ayakkabı üretiminde kullanılan başlıca malzemeler 1. sınıf analin deri, kösele, ve akıllı kauçuk ve miflondur. Bu malzemeler kullanılarak üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar hem çok kaliteli hem çok şık hemde boy uzatma özelliğiyle ön plana çıkmakta ve hem şıklığınızı hem kalitenizi hem de boyunuzu tam istediğiniz gibi yapmaktadır...

Boy Uzatan Ayakkabı Üretimi ve El Yapımı Üretimi

Ürünlerimizin tamamı el yapımıdır üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar tamamen adınıza üretilmektedir, örneğin siparişinizin ardından ürün derhal imalathaneye bildirilir ve boy uzatan ayakkabınız imalata alınır ilk aşama derinin kesilmesidir istediğiniz model hangisiyse o model ürünün önce deri kesimi yapılı daha sonra kesilen deri sayaya gönderilir ve dikilir daha sonra dikilmiş olan deri ürünün kalıbına çekilir ve ardından tabanı yapıştırılıp ürün fırınına koyulup 36 saat fırında bekletirli. Bu sürenin sonunda kalıptan çıkartılan boy uzatan ayakkabı son halini almıştır. Boy uzatan ayakkabı daha sonra deneyimli ustalarımız tarafından kontrol edilerek özenle temizlenir ve parlatılır bu işlemin ardından bağcıkları (Ürün bağcıklıysa) takılıp paketlenmek üzere kalite kontrol personeline gönderilir. Kalite kontrol personeli ürünü kontrol ettikten sonra ürüne tamamen mükemmel damgası vurur ve kargo departmanına gönderir kargo departmanı ürünü özenle paketler ve tarafınıza yola çıkarmak üzere kargoya teslim eder. Bu işlemler ortalama 5 ila 7 gün sürmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı İç Topuk Üretimi

Boy uzatan ayakkabılarda olduğu gibi iç topuk üretiminide kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin içerisinde kullanmış olduğumuz gizli topuk Eva' dan imal edilmektedir, Eva ayakkabı sektöründe ve başka sektörlerde çok kullanılan bir malzemedir. Boy uzatan ayakkabıda da kullanım amacı ayağınızı rahatsız etmeyecek kadar yumuşak çökme yapmayacak kadar sert olmasıdır. Üretmiş olduğumuz gizli topukların aynı zamanda üst kısmını deriyle kaplamaktayız buda ayak sağlığınız için en ideal yöntemdir.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretim Usülleri

Üretimimizde hiç bir fabrikasyon usül kullanılmamakta olup tamamen el yapımı olarak yıllarını bu işe vermiş ustalarımız tarafından boy uzatan ayakkabılarımız tamamen el yapımı olarak üretilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim Tarihi?

Özel olarak üretilen boy uzatan ayakkabılarımızın kargoya teslim tarihi ortalama 5 ila 7 iş günüdür.

Yorum Ekle