Boy Uzatan Ayakkabı Ödeme Sistemi

Boy Uzatan Ayakkabı Ödeme Sistemi

Boy Uzatan Ayakkabı Satın Alırken Ödeme Yöntemleri?

Firmamız kurulmuş olduğu 2013 yılından günümüze 2 metodla ödeme kabul etmektedir. 1.si Kredi kartı 2. Si Havale ya da eftyle. Bir çok müşterimiz sormaktadır kapıda ödeme sistemi yok mudur diye boy uzatan ayakkabıların satışında kapıda ödeme kullanmamaktayız bunun nedeni siparişlerinizin tamamen adınıza imal ediliyor olmasından kaynaklıdır. Firma prensipleri gereği ancak ödemesi tamamlanmış boy uzatan ayakkabıların imalatına başlamaktayız

Boy Uzatan Ayakkabı Alırken Kredi Kartımı Vermem Güvenli mi?

Ürünlerimizi satın alırken gönül rahatlığıyla kredi kartı bilgilerinizi verebilirisiniz zira ödeme sayfası bizden bağımsız olarak bankanın ödeme sayfasıdır, yani boy uzatan ayakkabı satın alırken girdiğiniz kart bilgilerinizi biz değil ancak banka görür siz boy uzatan ayakkabı satın alım işlemini tamamladıktan sonra banka bize ödeme alındı bilgilendirmesi yapar ödemesi tamamlanama boy uzatan ayakkabılar imalata alınır ve kargoya teslim edilmek için gerekli süre 5 ila 7 iş günüdür. Ayrıca banka sanal poslarını kurumsal olmayan firmalara tanımlamamaktadır ve bir bankadan sanal pos olmak gerçekten zordur banka hesaplarınızda ya da kurumunuzla ilgili olan mevzuatlarda en ufak bir pürüz görürse o firmayla çalışma ve ödeme altyapısını kullandırmaz.

Boy Uzatan Ayakkabı Satın Alımında Havale ve Eft Güvencesi

Firmamızdan banka havalesi ya da eft olarak satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılara ödeme yapmanızın ardından gönderdiğiniz banka size bir dekont sunmaktadır. Bu resmi bir evraktır ve bankadan tarafımıza yapmış olduğunu ödemeler size verdiğimiz banka hesap numarasına gelmektedir yani resmi bir hesaba düşmektedir ödemeniz bütün firma bilgilerimiz bankada ve sizin göndermiş olduğunuz bankada mevcuttur. Bu da olası bir güvenlik problemini ortadan kaldırmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Satın Alımında Diğer Ödeme Yöntemleri

Boy uzatan ayakkabı mağazamızı ziyaret edip mağazamızda satışa hazır boy uzatan ayakkabıları satın alıp mağazamızda da ödeme yapabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Mağazamız

Mağazamız anadolu yakası kartaldadır. Mağazamızı ziyaret edip dilediğiniz boy uzatan ayakkabıyı satın alabilir ya da elimizde yoksa siparişinizi oluşturabilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünler 1 yıl firmamızın güvencesi kapsamındadır...

Yorum Ekle