Boy Uzatan Ayakkabı ve Pantolon Paça Boyu

Boy Uzatan Ayakkabı ve Pantolon Paça Boyu

Boy Uzatan Ayakkabıda Pantolon Provası

Kullanıcılarımızın kafasının karıştığı ve ürünü almadan önce bize çokça sormuş olduğu bir sorudur pantolon paça boyunu provada ayakkabıya göre mi almalıyız bunun net cevabı hayırdır çünkü üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılar sizin boyunuzu fiziksel olarak uzatmaz yani kemik sisteminden bir uzama yaratmaz sadece ayağınızın altında bulunan boy uzatan ayakkabının içinde gizlenmiş gizli topuk sayesinde uzatmaktadır. Bu durumdan ötürü boy uzatan ayakkabı satın almanızdan önce almış olduğunu prova aynı kalabilir. Kısacası söyle özetleyebiliriz; ayağınızın altına kitap koyudunuz zaman yine boyunuz uzamaktadır fakat kemikten değil tamamen 0 noktasından yükselmektesinizdir, bu da paça boyunuzu etkileyen bir unsur değildir.

Boy Uzatan Ayakkabıda Pantolon Nasıl Seçilmelidir?

Her türlü renk ve kumaşın altına uygun olarak tasarlanmış yüzerce model arasından sizin için en uygun olan boy uzatan ayakkabı modelleri seçebilir ve uzun boylu olmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Damatlık Pantolon Altına Boy Uzatan Ayakkabı Modelleri

Günümüzde damatlık modelleri modern kesimlere sahip olmuş durumdadır eski klasik damatlıklar yerini klasik ve açık ve parlak renklere bırakmıştır böyle bir damatlık kostüme sahipseniz eğer ki spor klasik modeller sizin için doğru bir boy uzatan ayakkabı tercihi olacaktır.

Klasik Damatlık Altına Boy Uzatan Ayakkabı

Damatlık kostümünüz daha klasikse eğer rugan veya deri boy uzatan ayakkabılar doğru bir tercih olabilir. Spor kesim damatlıklardan ziyade klasik kesim damatlıklarda önerdiğimiz modeller öncelikle rugan tercihinize göre deri boy uzatan ayakkabılardır.

Boy Uzatan Ayakkabı Düğün Esnasında Rahatsız Eder mi?

Düğün günü ve bir kaç gün öncesi düğün çekimler vs. Son derece yorucu ve tempoludur bu yüzden hem rahat edebileceğiniz bir boy uzatan ayakkabı seçmeniz önemlidir. Gün boyu konfor için imalatçı olarak tarafınıza 7 cm. Boy uzatan ayakkabıları önermekteyiz zira 9 cm. yanlış bir tercih olacaktır. 9 Cm. boy uzatan ayakkabıları düğün ve uzun yorucu bir günden ziyade saatlik kullanımlar için müşterilerimize önermekteyiz. Konforunuzdan ödün vermemek için uzun süreli kullanımlar için lütfen 7 cm. Boy uzatan ayakkabıları tercih ediniz.

Yorum Ekle