Boy Uzatan Ayakkabı İade Koşulları

Boy Uzatan Ayakkabı İade Koşulları

Boy Uzatan Ayakkabı İade

Firmamız tarafından üretilmekte olan bütün boy uzatan ayakkabılar firmamızın garantisi altındadır. Bu garanti kapsamına iade garantiside dahildir. Sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri beğenmediğiniz ya da farklı nedenlerden iade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza gönderip iade sürecinizi başlatabilirsiniz. İade sürecininizin olumlu sonuçlanması için ürünün hiç kullanılmamış ve üzerinde deri katlanması vb. kullanıma dair işaretlerin olmaması gerekmektedir. Boy Uzatan Ayakkabıları siz teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde tarafımıza anlaşmalı olduğumuz sürat kargoya gönderebilirsiniz. 7 gün yasak süreyi aşmış ürünlerin iadesi tarafımızca kabul edilememektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı İade Şartları

Tarafımızdan satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıları iade etmek istediğinizde öncelikle ürünü anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargoyla tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ürünü ilgili departmandaki arkadaşlar şubemizden fabrikaya yönlendirmektedir. Fabrikaya ulaşan ürün tekrar satışa müsait raporu için ilgili departmandaki ustalara gönderilmektedir, usta ürünü inceleyip tekrar satışa müsaittir raporunu hazırladıktan sonra rapor yönetime ulaştırılmaktadır. Genel Md. imzasından sonra haftayı takip eden Cuma günü iadeniz hangi ödeme metoduyla ödeme yaptıysanız kredi kartıysa kredi kartınıza, banka havalesi yaptıysanız banka havalesi olarak tarafınıza aktarılır. Boy uzatan ayakkabı iadesi eğer kredi kartınıza yapılmışsa 72 saat içerisinde kartınıza yansımaktadır, Havale ya da Eft adımını kullandıysanız iade hemen hesabınıza yansımaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı İade Süresi

Yukarıda bahsettiğimiz işlemler ortalama 30 gün'ü bulmaktadır. İade ettiğiniz boy uzatan ayakkabının geri iade süreci ortalama 30 günde tamamlanmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Geri İade Kargo Ödemesi

Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıları geri iade ettiğinizde kargo bedeli tarafınıza aittir. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargodan gönderip yaptığınız taktirde uygun anlaşmalı olduğumuz fiyattan gönderim sağlayabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Fatura, Kutu vb. Şartları

Ürünler tarafınıza teslim edilten sonra yasal olarak faturayı 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim etme hakkımız vardır. Mesafeli sözleşmelerde ürünün teslimatının o an yapılma garantisi olmadığından, sistem üzerinden ürün müşteriye teslim edilmiştir bilgisi aldıktan sonra fatura kesilip tarafınıza gönderilmektedir. Bu duruda ürünü iade ederken faturasıyla göndermenize gerek yoktur.

Yorum Ekle