Boy Uzatan Ayakkabı Kutu Gizliliği

Boy Uzatan Ayakkabı Kutu Gizliliği

Boy Uzatan Ayakkabı Kutu Gizliliği

Firmamızdan boy uzatan ayakkabı satın alan müşterilerimizin sıklıkla bizden ricası ürünün kutusunun üzerinde herhangi bir boy uzatan ayakkabı vb. ibare yazsının olmaması yönündedir. Bizde müşterilerimizin bu talebini göz ardı etmedik. Boy uzatan ayakkabı ürün gönderiminde kullandığımız kutular düz sadece ve üzerinde herhangi bir boy uzatan ayakkabı, ya da boy uzatan spor ayakkabı ya da gizli topuk gibi yazıların bulunmadığı düz renkte kutulardır. Ayrıca kargo barkodunun üzerinde de gizli topuk ayakkabı değil sadece cemre ayakkabıcılık yazmaktadır. Kısacası firmamızdan satın almış boy uzatan ayakkabılar tarafınıza düz renkte üzerinde herhangi bir yazı yazmayan kutulardır.

Boy Uzatan Ayakkabı Üzerinde Herhangi Bir Yazı Var mıdır?

Tarafımızdan satın almış olduğunuz ürünlerin içinde, tabanında ve herhangi bir yerinde boy uzatan ayakkabı ya da gizli topuk ayakkabı yazmamaktadır. Ürünün müşterilerimiz tarafından dışarıdan bakıldığında belli olunmasını istediklerini çok iyi bilmekteyiz ve boy uzatan ayakkabıların dışarıdan belli olamaması adına hiç bir yerinde herhangi bir kaşe baskı yazı vb. ibare koymamaktayız. Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabı standart ayakkabıdan farksız olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Sevkiyatı ve Teslimatı

Müşterilerimiz genellikle iş yeri ve ev adreslerine teslimat istemektedirler bundan mütevellit evde veya iş yerinde olmadığımız takdirde ürün teslimatı nasıl yapılır sorusunu tarafımıza sormaktadırlar. Tarafınıza satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılar adrese teslim olarak gönderilir yani şahısa teslim olarak değil, kargo firması için adres önemlidir... Siz evde ya da iş yerinizde yoksanız boy uzatan ayakkabınız evinizde veya iş yerinizde herhangi bir şahısa teslim edilebilir. Şayet adreste kargo firması kimseyi bulamazsa o zaman size bir not bırakır ve kargonuzu şubeden almanızı beyan eder, sizde 3 gün içerisinde hangi şubede kargonuz bekliyorsa gidip o şubeden boy uzatan ayakkabını teslim alabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabımı 3 Gün İçerisinde Alamazsam?

Ürününüzü bir takım sebeplerden ötürü teslim alamazsanız, taşıma şirketi bizi bilgilendirir konuyla alakalı bizde tarafınıza ulaşmaya çalışırız şayet ulaşamazsak boy uzatan ayakkabınızı taşıma şubesinden fabrikamıza geri çağırırız.

Boy Uzatan Ayakkabı Bize Geri Geldiğinde?

Ürün tarafımıza tarafınızca teslim almadığında geri dönerse tarafınızın bize ulaşmasını bekleriz. Siz bize ulaştıktan sonra sizin için en uygun zamanda boy uzatan ayakkabınızı tekrar tarafınıza göndeririz. Bu işlem eğer ki boy uzatan ayakkabı ücretsiz olarak gönderilmişse yani alışverişiniz 250 TL. ve üzeriyse tekrar gönderimde anlaşmalı olduğumuz rakamdan karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Yorum Ekle