Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Koşulları

Firmamızdan satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılar ayağınıza olmadığı taktirde değişim yapmanız mümkündür. Yasal olarak 15 gün içerisinde ayağınıza olmayan boy uzatan ayakkabıları tarafımıza gönderip, bir diğer numarayla değiştirmeniz mümkündür. Değişim için gönderilecek ürünlerde kargo bedeli tarafınıza aittir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Şartlar

Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıların değişiminin mümkün olması için dışarıda kullanılmamış olması gerekmektedir aynı zamanda dışarıda kullanılmamışsa bile çok fazla giyilmemiş ve giyilmek üzere zorlanmamış olması gerekmektedir, zira ürünü giymek için zorladığınız taktirde deri katlamaları olabilir deri katlamaları olan boy uzatan ayakkabıların değişimi mümkün olmamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Kargo Geri Gönderimi

Firmamızın taşıma konusunda çözüm ortağı sürat kargodur ve sürat kargoyla kurumsal anlaşmamız mevcuttur. Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılar tarafınıza Sürat Kargoyla gönderilmektedir ve aynı şekilde yine değişim için göndereceğiniz ürünleri sürat kargoyla geri gönderebilirsiniz. İade ve değişimlerde kargo bedeli alıcıya ait olduğundan Sürat Kargoyla göndereceğin ürünlerde yüksek kargo bedeli ödemek zorunda kalmayacaksınız. Sürat Kargoya telefon edip kurye çağırdığınız zaman kısa sürede size yardımcı olacaklardır sürat kargoya Firmamızın Resmi ismi olan Cemre Ayakkabıcılık adınız verdiğinizde anlaşmalı tarifemiz geçerli olacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Süresi

Ürünlerimiz siparişinizin ardından özel olarak adınıza imal edilir ve gönderilir. Şayet ayağınıza uymazsa boy uzatan ayakkabının eğer bir diğer numarası elimizde mevcutsa hemen gönderip sağlıyoruz yoksa 5 iş günü içerisinde imal edip gönderim sağlıyoruz

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Gönderim Kargo Bedeli?

Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılarda eğer tarafımız tarafından size yanlış bir gönderim söz konusu değilse kargo bedeli tarafınıza aittir. İade koşullarını öğrenmek için boy uzatan ayakkabı blog kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekle