Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Numaranız

Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Numaranız

Boy uzatan ayakkabı ayak numaranızı belirleme

Müşterilerimizden sıklıkla gelen sorulardan bir taneside gizli topuk boy uzatan ayakkabı numarasını bir büyük numaramı sipariş etmeliyim. Boy uzatan ayakkabılarda kullanılan gizli topuk ayakkabı numarasına etki etmemektedir. Boy uzatan ayakkabıları normalde kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir. Bazı durumlarda ise kullanıcılarımızın ayak anatomileri farklı olmamaktadır Örneğin: Taraklı üst kemiği yüksek vb. problemler gözlenebilmektedir, bu durumlarda kişiye özel ayakkabı imalatı yapmamız gerekebilir bu problemlerden muzdarip müşterilerimize ayak numaralarını ölçüp tarafımıza bildirmelerini rica ediyoruz.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Numarası Bulma

Eğer boy uzatan ayakkabı satın alacaksanız fakat ayağınızla alakalı çeşitli problemler mevcutsa tarafımıza ayak ölçünüzü göndermenizi rica ediyor, ayak numaranızı bulmak iste çok basit bir yöntemle mümkün olabiliyor. 1 a4 kağıdına ayağınızın şemasını çiziniz ve ondan sonra baş parmağınızdan topuk kısmınıza kadar ve ayağınızın tarak kesiminin mezura vb. ölçüm aletleriye cm. cinsinden ölçüsünü almanız yeterlidir, çıkan sonuçları tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Bu sayede tam ayağınıza göre ürün imalatı yapabilir tamamen tarafınıza üretilmiş olan bir boy uzatan ayakkabıya sahip olabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Numarası Gönderimi

Yukarıda bahsettiğimiz metodla ölçmüş olduğunuz ayak numarasını tarafımıza info@gizlitopuklar.com mail adresimize ya da whatsapp hattımıza göndermeniz tarafınıza özel olarak imal edilecek boy uzatan ayakkabıların imalatına başlanması için yeterlidir.

Boy Uzatan Ayakkabı Küçük Numara Üretimi

Firmamız tarafından minimum 38 numara boy uzatan ayakkabı üretilmektedir. Bunun sebebi ayakkabının numarası küçüldükçe gizli topuk saklama imkanımızında imkansızlaşmasıdır. Bu yüzden 38 numaradan daha küçük boy uzatan ayakkabı üretimi yapamamaktayız.

Boy Uzatan Ayakkabı Özel Numara İadesi ve Değişimi

Tarafınıza özel olarak üretilmiş boy uzatan ayakkabıların iadesi ve değişimi maalesef tamamen sizin ayak anatominize göre yapıldığı için iade ve değişim kabul edilememektedir.

Yorum Ekle