Boy Uzatan Ayakkabı Deri Bakımı

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Bakımı

Boy Uzatan Ayakkabı Bakımı Nasıl Olmalıdır

Sitemizden eğer deri ayakkabı satın aldıysanız diğer kullanılan malzemelere göre nispeten bakımı daha kolaydır. Sahibi olduğunuz boy uzatan deri ayakkabılar kullandıktan sonra içine gazete kağıdı ya da lostra salonlarında satılan nem emici küçük reçine paketlerinden kullanabilirsiniz. Günlük kullanım esnasında deri ürünler ayağınızın terini emmektedir, bu da eğer ürün kullandıktan sonra neminin yok edilmemesi durumunda maalesef ki deriye zarar vermektedir. Boy uzatan deri ayakkabıları kullandıktan sonra yapmanız gereken ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra iç kısmına gazete kağıdı yerleştirmektir bu nem çekmiş derinin nemden kurtulmasını sağlayacaktır, bu basit işlemle derinin ömrünü uzatabilir ve uzun yıllar yeni gibi kalıptan çıkartılış gibi görünmesini sağlayacaktır. Boy uzatan ayakkabı boyamasını ise günümüzde son derece popüler olan hazır hepsi bir arada boylarla asla yapmayınız. Hazır boyalar derinin üzerinde bir katman oluşturmaktadır ve bu katman derinin nefes almasını engelleyip deriyi yakmaktadır, hazır boya kullanılan ayakkabının derisi çok geçmeden çatlayacak ve kullanılmaz hale gelecektir. Yapmanız gereken boy uzatan ayakkabınızı ya kendiniz boya, cila ayrı ayrı tatbik etmeniz ve kaliteli malzeme kullanmanız önerimiz nuri lefleftir ya da ihtiyaç duyduğunuz bir lostra salonunda boyatmanızdır. Bu hem derinin ömrünü uzatacak hemde yeni ayakkabı alma ihtiyacınızı ortadan kaldıracaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Kalitesi

Ürünlerimizde 1. sınıf analin deri kullanılmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün piyasada kullanılan en kaliteli analin deridir. Boy uzatan ayakkabıların şıklığı ve kalitesi kullanılan malzemenin kalitesiyle doğru orantılıdır. Zira kötü malzemeden güzel ürün imal edilmesi mümkün değildir. Bundan mütevellit kaliteli bir derinin bakımları düzgün yapıldığında uzun yıllar kullanmanız mümkündür

Boy Uzatan Ayakkabı Deri İç Astar

Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabılar hem içi hemde hemde dışı deridir. Piyasada bulunan ve deri olduğu söylenen fakat uygun fiyatlardaki ayakkabıların dış kısmı gerçekten deriyse bile iç kısmı yani iç astarı deriden imal edilmemiş olmaktadır buda ayak kokusu problemini doğurmaktadır. İçi deri olmayan her ayakkabı ayak kokusu yapmaktadır. Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabıların hem içi hemde 1. sınıf deriden imal edilmektedir, iç deri kısmı bakımı ise yukarıda bahsettiğimiz şekilde boy uzatan ayakkabıyı kullandıktan sonra iç kısmına gazete kağıdı yerleştirilmek suretiyle nemimin alınmasıya mümkün olup oldukça basit bir işlemdir.

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Çatlaması Olur mu?

Boy uzatan ayakkabılarda kullandığımız deri kalitesi 1. sınıf olduğundan asla çatlama yapmaz

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Diğer Bakım Çeşitleri

Sahip olduğunuz deri boy uzatan ayakkabıları ayda bir defa pamuk yardımıyla vazelin uygulamanız derinin canlı kalmasını sağlayacaktır.

Yorum Ekle