Boy Uzatan Ayakkabı İhracatı

Boy Uzatan Ayakkabı İhracatı
Boy Uzatan Ayakkabı İhracat Başarısı

Firmamız kurulduğu yıldan günümüze yurtdışına başarıyla ihracat gerçekleştirmektedir. 2013 yılından itibaren üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılarıda dünyanın 11 farklı ülkesine ihraç etmekteyiz ve bu sayede ülke ekonomisine bir nebzede olsa katımız olmaktadır. Yurt dışına boy uzatan ayakkabı satışımız çeşitli büyük internet siteleri aracılığıyla nihai tüketiciye ve kendi ülkelerinde ticaret yapan toptancılara olarak ikiye ayrılmaktadır. Boy uzatan ayakkabılarımızı göndermiş olduğumuz ülkeler başta; İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalyadır. İtalyan ayakkabılarının meşhur olduğu bilinmektedir bir Türk firması olarak İtalya' ya yıllardır toptan ürün göndermekteyiz ve bu ayakkabıcıkta lider bir ülkede ürünlerin satılması anlamına gelmektedir. Bu milli değerler için çok önemlidir buda bizim işimizi ne kadar titizlike ve düzgün yaptığımızın kanıtıdır.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Gönderileri

Boy uzatan ayakkabılarımızın münferit gönderilerini anlaşmalı olduğumuz ptt kargoyla göndermekteyiz bunun dışından toptan satın alınan boy uzatan ayakkabılar için satın alan kişinin, firmanın anlaşmalı olduğu taşıma firmasını kullanmaktayız, eğer boy uzatan ayakkabıları satın alan kişinin anlaşalı olduğu bir kargo firması yoksa tarafımızın anlaşmalı olduğu Ups Kargoyla gönderilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı İhracat Ülkeleri

Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına göndermekteyiz ürünlerimizi neredeyse Tüm avrupa, orta doğu ya ihraç etmekteyiz. Boy uzatan ayakkabılar toptan satın alan firmalar tarafınan çeşitli iklimsel özelliklere göre ürettirilmektedir; Örneğin çok yağmur alan bir ülkeye boy uzatan ayakkabı satışı gerçekleşmişse taban kısımlarını güçlendirilmiş akıllı kauçukla dizayn ediyoruz. Boy uzatan ayakkabı malzemeleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir.

Yurt dışında Boy Uzatan Ayakkabı Mağazası

Yurt dışında bir çok mağazada ürünlerimiz satılmaktadır fakat yapmış olduğumuz anlaşmalar doğrultusunda boy uzatan ayakkabısı satan ve ürünleri tarafımızdan satın alan hiç bi firmanın ismini ve adresini açıklayamıyoruz

Boy Uzatan Ayakkabı İstanbul Mağazası

Boy uzatan ayakkabılarımızın satıldığı mağazamız Kartal-İstanbuldadır.

Yorum Ekle