Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Şartları

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Şartları
Boy Uzatan Ayakkabı Değişimi

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılar 1 yıl firmamızın garantisi altında olmakla birlikte aynı zamanda değişim garantisiyle tarafınıza sunulmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünler herhangi bir sebepten dolayı ayağınıza numarası olmazsa vb. problemlerde boy uzatan ayakkabınızı tarafımıza gönderip değişimini yapabilirsiniz. Değişim yapılacak ürünlerde tarafımızın size yanlış bir gönderimi söz konusu değilse kargo bedeli tarafınıza aittir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Şartlar

Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıların değiştirilmesinin belirli koşulları vardır. Aşağıdaki koşulların bir veya bir kaçının bulunması ürün değişiminizi mümkün kılmayacaktır. Öncelike satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıların değiştirilebilmesi için dışarıda kullanılmamış olması gerekmektedir ürün üzerinde deri katlanması ve deri çatlamasıda ayrıca olmamalı. Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılar size teslim edildikten sonra 1 defa denenmeli ve ayağınıza uymadığınıza karar vermeli ve tarafımıza göndermelisiniz aynı zamanda ürün işleme asla tabi tutulmamalıdır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim ve Kargolama

Anlaşmalı olduğumuz Taşıma firması Sürat Kargodur kurumsal anlaşmamız mevcuttur. Değişimlerde kargonun tarafımıza sürat kargoyla gönderilmesi zorunludur, diğer kargo firmalarından herhangi bir gönderi kabul etmemekteyiz.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Süresi

Tarafımıza değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin değiştirilecek numarası elimizde mevcutsa derhal değişimini yapmaktayız eğer ürünler elimizde yoksa tekrar imalata alıp 5 ila 7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmek üzere boy uzatan ayakkabınızı sürat kargoya teslim ediyoruz

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Yasal Süresi

Yasal olarak satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabıları tarafımıza teslim etmeniz için 15 gün süreniz vardır. Yasal sürecin içerisinde boy uzatan ayakkabıları tarafımıza gönderip değişimini sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekle