Boy Uzatan Spor Ayakkabı

Boy Uzatan Spor Ayakkabı
Boy Uzatan Spor Ayakkabı Seçimi

Firmamız tarafından üretilmekte olan boy uzatan spor ayakkabılarımız 1. sınıf malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Boy uzatan spor ayakkabılarımız tamamen kullanıcısının rahatı ve konforu üzerine özel kalıplarımızda imal edilir bu bağlamda tarzınıza en uygun boy uzatan ayakkabıyı seçebilir hem şıklığınızın hemde uzun boyunuzun tadını çıkartabilirsiniz. Tercihinize göre boy uzatan spor ayakkabılarımızı 5 ve 7 cm. olarak tamamen adınıza üretmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı el yapımı olup siparişinizi oluşturduktan sonra tamamen adınıza üretilmektedir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişim Koşulları

Müşterilerimizin kafasını karıştıran bir hususta şudur boy uzatan spor ayakkabıya gizli topuk koyulması ürünü daraltır mı ve bu yüzden 1 numara büyük sipariş etmelimiyim. Bunu cevabı gizli topuk ürünü bir miktar daraltmaktadır fakat ustalarımız kafa karışıklığına mahal vermemek için boy uzatan spor ayakkabılar üretirken büyük kalma matematiğini ayarlamıştır bundan mütevellit sipariş aşamasında kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş vermeniz yeterlidir. Boy uzatan spor ayakkabınızın herhangi bir durumda ötürü ayağınıza olmaması halinde yasal olarak 15 gün içerisinde tarafınıza geri gönderip numara değişimi yapmanız mümkündür.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı İdeal Topuk Cm.' i

Öncelikle sipariş edeceğiniz boy uzatan spor ayakkabılarınızı hangi alanda kullanacağınız önemlidir. Örneğin koşu yapacaksanız ya da fitness sporuyla ilgileniyorsanız kısacası aktif olarak spor yaparken kullanacaksanız 5 cm. gizli topuk tercih etmeniz ideal bir seçim olacaktır ya da günlük olarak sporda değilde günlük hayatta kullanacaksanız 7 cm. Gizli topuk tercih etmeniz ideal olacaktır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Teslim Tarihi

Firmamız tarafından üretilmekte olan boy uzatan spor ayakkabıların tamamı el yapımı olarak üretilmekte olup kullanılan malzeme 1. sınıftır, siparişinizin ardından boy uzatan spor ayakkabınız üretime alınmakta ve adınıza imal edilmeye başlanır ideal imalat süresi 5 ila 7 iş günüdür bu süreden sonra deneyimli ustalarımız tarafından imalatı biten ürün kargolanmak üzere kargo departmanımıza gönderilmektedir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Gönderimi Kargo Firmamız

Ürün taşıma ve teslimat konusunda Sürat Kargoyla çözüm ortaklığı yapmaktayız

Yorum Ekle