Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Boy Uzatıyor

Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Boy Uzatıyor
Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Boy Uzatır

Müşterilerimizden gelen sorular arasında sıklıkla en sık duyduğumuz sorudur. Boy uzatan ayakkabı boyu nasıl uzatıyor aslında bunun mantık kısmı çok basittir, kadın ayakkabıları nasıl boy uzatıyor dıştan topuk sayesinde erkekler için ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılarda tamamen içten topuklu ürünler özel kalıplarımızla üretilmekte ve üretim safhasında ürünün iç kısmına gizli bir topuk yerleştirmekteyiz, bu gizli topuk sayesinde ayakkabılar boy uzatan ayakkabı özelliği kazanmaktadır. Üretmiş olduğumuz ayakkabılar anatomik olarak fiziksel yapınızı değiştirip boyunuzu uzatmaz sadece ürünü giydiğiniz zaman boyunuzu uzatmaktadır anatomik olarak kemik yapınızı değiştirip bir boy uzaması sağlamaz.

Boy Uzatan Ayakkabı Dışarıdan Belli Fark Edilir mi?

Kalıplarımızın tamamı firmamızın özel kalıplarıyla üretilmekte olup ürünlerimizin dışarıdan anlaşılması mümkün değildir. Ürünlerimizin arka kısmı sadece 1.7 Cm. uzundur zira bu pay hem ayak topuk kısmına hemde gizli topuk için gerekli mesafe sağlanması ve ayağınızdan çıkmaması içindir. Bu 1.7 Cm. fark dışarıdan asla belli olmaz

Boy Uzatan Ayakkabı Ayağı Rahatsız Eder Mi?

Ürünlerimiz ergonomik olarak ayak anatominize göre tasarlanmaktadır ve doktor tavsiyesiyle satılmaktadır, satın almış olduğunuz ürünler ağırlığı ayak parmak uçlarınızada dağıtacağı için belinizdeki yükü hafifletecek olup sağlığınızı koruyacaktır. Doktorlar kadın ve erkek için düz ayakkabıyı önermezler bundan mütevellit boy uzatan ayakkabılar sağlık açısında faydalı ve de son derece konforludur.

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Midir?

Ürünlerimizin imalatında 1. sınıf deri ve rugan kullanılmakta olup kullandığımız malzeme cinsi piyasadaki en kaliteli ve pahalı malzemedir. Bundan mütevellit boy uzatan ayakkabılarımız son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Boy Uzatan Ayakkabı Gönderimi

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabıları Tüm Türkiye' ye ve Dünyaya gönderiyoruz yurt içi gönderimlerde kargo bedeli 250 TL. üzeri alışverişlerde ücretsiz olup yurt dışı gönderimlerinde boy uzatan ayakkabı parça başı 110 TL. kargo ücretiyle ücretlendirilmektedir.

Yorum Ekle