Boy Uzatan Spor Ayakkabı Kullanımı

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Kullanımı
Boy Uzatan Spor Ayakkabı Sporda Kullanılır Mı?

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler son derece konforlu ve rahattır bundan mütevellit kullanım alanı geniştir fakat mevzu spor yapmak olunca spor tarzınıza göre boy uzatan spor ayakkabıları kullanıp kullanamayacağınıza karar vermek gerekmektedir. Örneğin boy uzatan spor ayakkabılar iki gizli topuk seçenek sunularak üretilmektedir 5 veya 7. Ağır bir spor dalıyla uğraşıyorsanız örneğin atletizm bu durumda boy uzatan spor ayakkabıları maalesef spor esnasında kullanamazsınız fakat cardio ya da benzeri egzersiz yapmıyorsanız sadece fitness yapıyorsanız o halde boy uzatan spor ayakkabılarımızı tercih edebilirsiniz. Kısacası spor tarzınıza göre boy uzatan spor ayakkabılarımızı kullanıp kullanmamak tamamen sizin spor tarzınıza göre belirleyeceğiniz bir durumdur.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Rahat Mıdır?

Ürünlerimizin tamamı sizin konforunuz düşünülerek üretilmekte olup son derece rahat ve hafif ürünlerdir. Boy uzatan spor ayakkabılarımızda kullanılan özel malzemeler hem ürünlerimizi dayanıklı hemde son derece konforlu hale getirmektedir, aynı zamanda el yapımı olan boy uzatan spor ayakkabılarımız boy uzatma özelliği sayesinde hem şıklığınıza şıklık katacak hemde boyunuzu uzatıp özgüveninizi yükseltecektir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Elden Teslim Edilir mi?

Boy uzatan spor ayakkabı mağazamız anadolu yakası kartalda konumlanmıştır. Siparişiniz bittiği zaman Kartalda bulunan mağazamızdan gelip ürününüzü teslim alabilirsiniz. Dilerseniz de mağazamıza gelip sipariş verebilir boy uzatan spor ayakkabınızın tamamlanması ardından yine mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Ödeme Seçenekleri

Mağazamız kurulduğu tarihten yani 2013 yılından günümüze sizlere hizmet vermektedir. Mağazamız kurulduğundan günümüze sadece 2 yöntemle ödeme kabul etmekteyiz kredi kartı ödemesi ya da havaleyle kapıda ödeme maalesef firmamızca kullanılan bir ödeme seçeneği değildir. Sizde dilerseniz kredi kartınızla ya da %5 havale indirimiyle ödemenizi gerçekleştirebilir bu son derece şık olan boy uzatan spor ayakkabı modellerimize sahip olabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Diğer Özellikler

Boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan spor ayakkabı ve diğer tüm modellerimiz el yapımı ve dönemine göre su geçirmez olarak üretilmektedir.

Yorum Ekle