Boy Uzatan Ayakkabı Nedir Ne Değildir?

Boy Uzatan Ayakkabı Nedir Ne Değildir?
BOY UZATAN AYAKKABI NEDİR?

Firmamızdan satın almış olduğunuz ayakkabı boyunuzu uzatmaya yarayan muhteşem özellikli bir üründür bu sayede öz güveninizi yükseltir ve psikolojik sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Ürünümüz içerisine yerleştirilen bir gizli topuk sayesinde boyunuzu anında 5, 7 veya 9 Cm.'e kadar uzatabilmektedir. İmalatçı olarak üstüne basa basa söylediğimiz bir hususta boy uzatan ayakkabıların topuk seçiminin en ideal 7 cm. Olduğudur 7 Cm. Gizli üzeri 8 veya 9 Cm. uzun süreli kullanımlarda kalf kası ağrısı veya bel ağrısı, bacak ağrısı yapabilmektedir, bundan mütevellit en uygun topuk Cm. 7 olarak belirlenmiştir.

Boy Uzatan Ayakkabı Ne Değildir?

Boy uzatan ayakkabı içerisine yerleştirdiğimiz gizli topuk sayesinde boyunuz uzamaktadır yani ürün fiziksel olarak boyunuzu uzatmamaktadır sadece giyildiği zaman boyunuzu içten topuk sayesinde uzatır anatomik olarak boyunuzun uzaması sadece boy uzatma ameliyatıyla mümkündür bunun dışında boyunuzu uzatmaya yarayan internet üzerinden satılan ne olduğu belli olmayan boyunuzu fizyolojik olarak uzatmaya yaradığı iddaa edilen ürünler para tuzağından başka bir şey değildir, lütfen böyle ürünlere itibar etmeyiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Sağlığa Zararlı mıdır?

Üretimini yapmış olduğumuz ayakkabılar doktor tavsiyesiyle satılmaktadır. Doktorların tavsiyesi hem kadın hem de erkek için platform topuk ayakkabıdır düz ayakkabıyı önermemektedirler bundan dolayı erkeklerin ve kadınların hem ayak sağlığı hemde postür sağlığı açısından platform topuk giymeleri gerekmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz ayakkabılar bundan ötürü sağlık için faydalıdır, boy uzatan ayakkabılarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Modelleri

Firmamızın üretmiş olduğu ayakkabılarda bir çok model seçenek olarak beğeninize sunulmuştur firmamızın üretmiş olduğu modeller boy uzatan ayakkabı, boy uzatan spor ayakkabı, boy uzatan damat ayakkabısı, boy uzatan bot modelleri olarak seçeneklendirilmiştir. Sizde tarzınıza en uygun boy uzatan ayakkabı modelimizi seçebilir ve uzun boylu olmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Güne Teslim Edilir.

Ürünlerimiz el yapımı olduğundan ortalama teslim tarihi 10 gündür.

Yorum Ekle