Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretim Malzemeleri

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretim Malzemeleri
BOY UZATAN SPOR AYAKKBI ÜRETİM MALZEMELERİ

Firmamız tarafından özenle üretilmekte olan boy uzatan spor ayakkabılarımız 1. sınıf işçilikle tamamen el yapımı olarak üretilmekte olup üretimde kullanılmakta olan malzemeler 1 .sınıftır. Üretiminiz yapmış olduğumuz boy uzatan spor ayakkabıların modeline göre kullanılan malzeme değiştmektedir Örneğin: bir boy uzatan spor ayakkabı modelimizde tamamen deri kullanılırken başka bir modeldeyse süet, nubuk vb. materyaller kullanmaktayız. Boy uzatan ayakkabılarımızı üretirken hangi modelde hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın ürünlerimiz 1. sınıf malzeme tedarik edilerek üretilmektedir. Ürünlerimizin bu özelliğinin yanı sıra el yapımı olmasından dolayı son derece dayanıklıdır. Sizde bir an önce tarınıza en uygun boy uzatan spor ayakkabıyı seçip hem kaliteli bir ürün kullanmanın hem de uzun boylu olmanın tadını çıkartın.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı İdeal Topuk Seçimi

Tercihinize göre boy uzatan spor ayakkabılarda 5, 7 ve ya 9 Cm. üretebilmekteyiz fakat imalatçı olarak sağlığınızı korumak adına imalatçı olarak 7 Cm. gizli topuk ürün önermekteyiz 7 Cm.' in üzerindeki topuklar ayak sağlığınızı ve duruşunuzu olumsuz etkileyebilir. Bundan ötürü süreki yani günlük olarak boy uzatan spor ayakkabı kullanacaksanız 5 veya 7 Cm. Ürün tercih etmenize salık veririz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Deri Kalitesi

Boy uzatan spor ayakkabı deri ürünlerde kullandığımız deri analin deridir. Analin deri ayakkabıcılığın ve dericiliğin en değerli ve pahalı materyalidir boy uzatan spor ayakkabı ya da boy uzatan ayakkabı deri modellerde firmamız kurulduğu tarihten bu yana kalitesinden asla ödün vermeden analin deri kullanmaktadır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı El Yapımı

Firmamızca üretilen boy uzatan spor ayakkabı ve diğer boy uzatan ayakkabıların üretiminde asla fabrikasyon usül üretim tekniği kullanılmamaktadır. 30 yılı aşkındır ayakkabı sektöründe çalışan deneyimli ustalarımız tarafından ürünleriniz özenle tamamen el yapımı olarak üretilip kullanıcısına teslim edilmektedir. Ürünlerimizin en büyük özelliği el yapımı olmasıdır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretim Fabrikası

Firmamızın mağazası anadolu yakası Kartalda olup üretim tesisimiz ikitelli aykosan sanayii bölgesindedir.

Yorum Ekle