Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk Malzemesi

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk Malzemesi
BOY UZATAN AYAKKAB İÇ TOPUK KULLANILAN MALZEME

Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabıların gizli topuk kısmında kullandığımız malzeme eva'dır. Eva sonra derece dayanıklı bir malzemedir daha önceleri iç topuk olarak poliüretan kullanmaktaydık fakat kullanıcılarımızdan gelen şikayetler üzerine gizli topuk materyalini değiştirme kararı aldık zira boy uzatan ayakkabılarda kullandığımız poliüretan uzun süre kullanımlarda sert bir materyal olduğu için rahatsızlık hissi verdiği ve kullanımı zorlaştırdığı beyan edilmiştir. Bu durumdan ötürü firmamız yeni bir gizli topuk arge çalışması içerisine girdik firmamızın en ideal materyal olarak yeni teknolojisi eva olarak tespit edilmiştir. Eva materyali olarak kullandığımız gizli topuk çökmeyecek kadar sert ayağı rahatsız etmeyecek kadar yumuşaktır bundan ötürü en uygun malzeme olarak belirlenmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Kullandığımız eva gizli topuk üzerinide deriyle kaplarız ve buda sağlık açısından verimli ve koku yapmama özelliği sağlamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk Cm.'leri

Boy uzatan ayakkabılarda 3 çeşit topuk kullanmaktayız 5, 7 ve 9 Cm.'dir. İmalatını yaptığımız ürünlerin ideal topuk cm. 7 cm. dir. Siparişinizi oluştururken uzun süreli kullanım olacaksa 7 Cm. topuk seçmenize salık vermekteyiz.

Boy Uzatan Ayakkabı İçten Topuk Entegrasyonu

Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabıların içten topuk kısmını daha öncelerde entegre şekilde üretimini yapmaktaydık fakat farkettiğimiz bir durum karşısında içten topuk kısmını ayakkabının iç kısmına yapıştırmama kararı aldık bunun nedeniyse ayakkabı kullandıkça ayağınızın şeklini almaktadır gizli topuk kısmı yapıştırıldığındaysa ürün ayağınızın şeklini alırken üst kısımdan almaktadır ve gizli topuk kısmının yapıştığı kısım ayağınızın şeklini almamaktadır buda nahoş bir görüntü meydana getirmektedir, bundan ötürü topuk kısmınında ayağınızın şeklini almasını istediğimizden ötürü artık yapıştırmadan hareket alanı sağlanmış olarak gönderilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk İmalatı

Ürünlerimizde kullandığımız gizli topuk mekanizması firmamızın imalatı olup piyada satılmaz

Boy Uzatan Ayakkabı Gizli Topuk Harici Satışı

Firmamızın üretmiş olduğu gizli topuklar sadece ürünlerimiz için tasarlanmış olup harici olarak satılmamaktadır.

Yorum Ekle