Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı Kalitesi

Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı Kalitesi
Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı

Firmamızca 1973 yılından günümüze başarıyla üretilmekte olan erkek ayakkabılarının yanı sıra 2013 yılından günümüze sektör liderliğini göğüslediğimiz boy uzatan ayakkabılarında yine hiç bir fabrikasyon usül kullanılmadan tamamen el yapımı olarak üretilmektedir. El yapımı olarak üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar hem sağlam hem şık hemde boyunuzu tam istediğiniz gibi yapmaktadır. Üretimde kullandığımız özel kalıplarımızla el yapımı işçiliği birleştiriyor ve tam tarzınıza uygun harika modelleri beğeninize sunuyoruz.

El Yapımı Boy Uzatan Ayakkabı Farkı

Fabrikasyon usüllerle üretilmekte olan ayakkabılar çok hızlı şekilde imal edilmektedir. Ürünün yapışma ana hatları tam olarak kurumadan seri olarak üretilmektedir, buda ürün kalitesini düşürmekte ve paranızın boşa gitmesine sebebiyet vermektedir, aynı zamanda üretim hataları gözden kaçmaktadır. El yapımı boy uzatan ayakkabılarda ise ürün imalatı normalden daha uzun sürmekte ve buda sağlamlığının teminatı olmaktadır. Üretim esnasında tek bir çivi dahi fabrikasyon usülle çakılmamakta olup bütün üretim safhaları deneyimli ustalarımızın kontrolünden geçmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı Yapım Süresi

Ürünlerimizin imalat süresi ortalama 7 iş günüdür yoğunluğa göre bu süre uzayabilmektedir. Satış temsilcisi arkadaşlarımız size anlık olarak üretim bilgisini verebilir fakat genel durumda üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabılar ortalama 7 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Sizde size en uygun el yapımı boy uzatan ayakkabıyı sipariş verebilir hem kalitenin hem şıklığın hem de uzun bir boyun tadını çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı Kullanılan Malzemeler.

Firmamız prensip gereği doğru ürün mutlu müşteri sloganını kendisine vizyon edinmiştir. Bu slogandan yola çıkarak ürünlerimizde cinsine göre 1. sınıf malzeme kullanılmaktadır. Örneğin; Ürün deriyse 1. sınıf deri eğer nubuksa 1. nubuk kullanılır. Piyasada satın alabileceğiniz en kaliteli ayakkabıları tamamen el yapımı olarak üretip tarafınıza gönderen şirketimiz 1973 yılından günümüze erkek ayakkabıları ve 2013 yılından itibaren boy uzatan ayakkabı imalatı yapmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı El Yapımı Garanti Süresi

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Yorum Ekle