Boy Uzatan Ayakkabı Faydaları

Boy Uzatan Ayakkabı Faydaları
BOY UZATAN AYAKKABI FAYDALARI

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar doktor tavsiyesiyle satılmaktadır öncelikle ürünün fiziksel yapısından bahsetmek ürünün ne kadar faydalı bir yapıda olduğunu anlatmamız açısından elzemdir. Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabıların iç kısmında platform şeklinde yani topuk kısmı 4.5 cm. Ve ayakkabının burun kısmına kadar incelen bir gizli topuk mekanizması yerleştirerek üretim yapmaktayız. Bu iç topuk hem boyunuzu uzatırken hem fizyolojik olarak bel ve postür sağlığınızı olumlu etkilemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Psikolojik Faydası

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki uzun bir boya sahip olan insanların özgüveni yüksek psikolojiside kısa boylu insanlara oranla daha sağlıklı bu durumda kısa boylu olan insanların bu açığını ortadan kaldıran boy uzatan ayakkabılar kişinini psikolojik sağlığını olumlu etkilemekte ve özgüvenini yükseltmektedir. Uzun boya sahip olan insanların ürünümüzü kullandıktan sonra tarafımıza yaptığı geri bildirimler çok olumlu olup özgüvenlerinin yükseldiği yönündedir. Sizde yeni güne bambaşka uyanıp uzun boylu olmanın nasıl bir his olduğunu merak ediyorsanız vakit kaybetmeden vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak ayakkabılarımızdan sipariş ediniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Fizyolojik Faydaları

Anatomik olarak düz ayakkabı kullandığınızda vücudunuzun bütün yükü belinize binmektedir, bel ağrılarının çoğu bu nedenden kaynaklanır. Bu problemin ortadan kalması için kullanıcıların hafif platfom topuk kullanması doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar tamda bu şekilde üretildiği için bel ağrısı problemlerinizi oradan kaldıracaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Diğer Faydaları

Üretimde kullandığımız tüm malzemeler 1. sınıf olduğundan ucuz materyallerle üretilen ürünler gibi ayak sağlığınızı olumsuz yönde etkilemez ve anatominize uygun ürün kullanmış olursunuz bu sayede de ayak sağlığınızı korursunuz.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim Tarihi

Üretmiş olduğumuz ürünler el yapımı olmasından mütevellit ortalama teslim süresimiz 7 ila 10 iş günüdür.

Yorum Ekle