Boy Uzatan Ayakkabı Normal Ayakkabı Farkı

Boy Uzatan Ayakkabı Normal Ayakkabı Farkı
Boy Uzatan Ayakkabı Farkı

Boy uzatan ayakkabıların normal ayakkabıdan farkı öncelikle firmamızın geliştirdiği özel kalıplarda üretilmiş olmalarıdır. Firmamızın geliştirmiş olduğu kalıplarda çekilen ayakkabılar hem boy uzatma özelliğine sahip hemde dışarıdan bakıldığında normal ayakkabıdan farksızdırlar. Ürünlerimizin normal ayakkabıdan farkı arka kısmının yani ökçe kısmının 1.7 Cm. daha uzun olmasıdır bu fark dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak kadar küçük bir farktır. Boy uzatan ayakkabıların arka kısmının uzun olmasının nedeni normal ayakkabılar kullanıcının ayak topuk kısmına göre tasarlanmakta olup tam topuk kısmı yerleşecek kadar mesafe olmasıdır, boy uzatan ayakkabılardaysa hem kullanıcının topuk kısmı hemde gizli topuk için mesafe olmasıdır. Özel kalıplarımız sayesinde üretimi mümkün olan boy uzatan ayakkabılar hem boy uzatma özelliğine sahip olup hemde dışarıdan fark edilmemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayaktan Çıkar Mı?

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılar hem kullanıcının ayak topuğu hemde gizli topuk için mesafe bırakılarak yapılmaktadır bu sayede ürün ayağınızdan çıkmaz aynı zamanda ayak sağlığınızı koruyacaktır. Sizde sizin için en uygun olan modeli yüzlerce model arasından seçebilir ve boy uzatan ayakkabı sayesinde uzun boylu olmak nasıl bir his bunu yaşayabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabıların İmalat Malzemeleri

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılar en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup tamamen Türk Malı'dır. Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılar aynı zamanda dünyanın her bölgesine gururla göndermekteyiz ve devamlı sipariş almaktayız.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslimat

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı el yapımıdır bundan mütevellit belirli bir imalat zamanına ihtiyaç duymaktadır, bu da ortalama 10 iş günüdür. Bu sürenin haricinde verilen boy uzatan ayakkabı siparişleri kabul edilememektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Ödeme Seçenekleri

Firmamız kurulduğundan günümüze kredi kartı ya da Havale&Eft ödeme seçenekleriye boy uzatan ayakkabı satışı yapmaktadır.

Yorum Ekle