Boy Uzatan Spor Ayakkabı Normal Ayakkabı Farkı

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Normal Ayakkabı Farkı
Boy Uzatan Spor Ayakkabı Normal Ayakkabı Farkı

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar 1. sınıf işçilikle özel teknolojisini bizzat kendimiz geliştirdiğimiz kalıplarımızda el yapımı olarak üretilmektedir. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın normal ayakkabılardan farkı arka kısmının yani ökçe kısmının biraz daha yüksek yapılmasıdır bu yükseklik 1.7 Cm.Dir. Boy Uzatan Spor Ayakkabının bu farkı hem gizli topuk hem de kendi ayak topuk kısmınızın ürünün içerisinde tam oturmasıdır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Topuk Seçenekleri

Boy uzatan spor ayakkabılarımızın topuk seçenekleri 5 ve 7 Cm. Olarak belirlenmiştir, daha uzun boy uzatan spor ayakkabıda yapabilmekteyiz fakat sağlık açısından en ideal boy uzatan spor ayakkabı belirlediğimiz ve üretimini yaptığımız 5 veya 9 Cm.'Dir. Sizde tercihinize göre en ideal topuk Cm.Ni seçip uzun boylu olmak nasıl bir his tadını çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Belli Olur Mu?

Ürünlerimizin en temel özelliği dışarıdan belli olmamasıdır. Teknolojisini geliştirmiş olduğumuz boy uzatan spor ayakkabı kalıplarımız sayesinde ürünler dışarıdan bakıldığında normal ayakkabıdan farksızdır. Boy Uzatan Spor Ayakkabıların arka kısmındaki bu fark göze çarpacak bir fark değildir ve ürünlerimiz yarım bot gibi görünmez.

Boy Uzatan Spor Ayakkabılarla Spor Yapılır Mı?

Üremiş olduğumu ürünler spor yapmaya müsait değildir, özellikle uzun koşu ve sürekli ve yoğun bir aktiviteye dayanan bir sporla uğraşmaktaysanız düz ayakkabı giymeniz tercih edilir zira gizli topuk yoğun aktivitelerde kullanılması sakıncalıdır, fakat fitness gibi daha üst beden odaklı bir sporla ilgileniyorsanız boy uzatan spor ayakkabılarımızı kullanabilirsiniz fakat Cardio antremanlarında boy uzatan spor ayakkabı kullanmamanız tavsiye edilir. Bunun dışında boy uzatan spor ayakkabılarımızı gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Garanti Süresi

Firmamızda üretilen tüm ürünler gibi boy uzatan spor ayakkabılarda firmamızın garantisi altındadır. Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Yorum Ekle