Boy Uzatan Ayakkabı Türk Malı

Boy Uzatan Ayakkabı Türk Malı
Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Ham Madde

Üretimini yapmış olduğumu boy uzatan ayakkabılar 1. Sınıf malzeme kullanılarak imal edilmiş olup tamamen el yapımıdır piyasada satılan en kaliteli deri ayakkabı statüsündedir. Ürünlerimiz tamamen Türk Malı olup yurt dışından getirtilen hiç bir malzeme kullanılmamıştır Boy uzatan ayakkabılar derisinden tabanına bağcığından gizli topuk kısmına kadar yerli üreticilerden tedarik edilmekte olup yurt dışından ucuz ve basit malzeme kullanılmamaktadır. Satın alacağınız boy uzatan ayakkabılar son derece kaliteli malzemeden üretildiği için yıllarca eskimeden kullanabileceğiniz bir üründür.

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Kalitesi

Ürünlerimiz deri sektöründe en kaliteli malzeme olarak kabul edilen analin deriden imal edilmiştir analin deri hem esnek yapısıyla hemde dayanıklı oluşuyla kendini kanıtlamış son derece pahalı bir deridir. Ürünlerimizin aynı zamanda iç kısmıda analin deriden imal edilmektedir. İç kısmında deri kullanılan ayakkabılar nefes alabilen bir yapıda yani hava girişi ve çıkışı olduğundan ayak sağlığınızı korur ve koku problemi mantar gibi problemlere asla yol açmazlar. Boy uzatan ayakkabı ya da normal ayakkabı satın alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken ana faktörlerden bir tanesi ayakkabının iç kısmının da deri olması ve dahası dana derisi ya da analin deri olmasıdır, ayakkabıcılık sektöründe maliyetten kaçınma adına ve görünümü deri olması adına ayakkabının iç kısmında keçi derisi kullanılmaktadır, keçi derisi dana derisine kıyasla daha ucuz ama insan sağlığı için olumsuz bir malzemedir çünkü hava gözenekleri neredeyse yok denecek kadar azdır bu yüzden ayakkabının içerisinde ayağınız nefes almaz bu sayede enfeksiyon, mantar ve koku problemleriyle karşılaşırsınız. Üretimini yaptığımız boy uzatan ayakkabıların tamamının iç kısmında analin deri kullanılmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Analin Deri Nedir

Analin deri hayvanın boğaz kısmından çıkan deridir. Boğaz kısmı daha esnek ve dayanıklı olduğu için deri piyasasında en değerli ve dayanıklı malzemedir. Boy Uzatan Ayakkabılarımızın tamamında iç ve dış kısmında analin deri kullanılmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti

Firmamızca modellenen ve üretilen boy uzatan ayakkabıların tamamı üretim hatalarına karşı 1 sene firmamızın garanti kapsamındadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim Süresi

Ürünlerimiz el yapımıdır ve satın alacağınız boy uzatan ayakkabılar siparişinizin ardından imalata bildirilir ve tamamen adınıza üretilir üretim ve kargoya veriliş süresi ortalama 7 ila 10 iş günüdür. Ürünün kaliteli olarak imal edilmesi ve uzun süre tarafınızca kullanılması bu süreye bağlıdır. Bu süre dışında boy uzatan ayakkabı teslim süreci kabul edilememektedir.

Yorum Ekle