Boy Uzatan Ayakkabı Özel Tasarımlar

Boy Uzatan Ayakkabı Özel Tasarımlar
Özel Tasarım Boy Uzatan Ayakkabı

Müşterilerimizden gelen taleplerden biride sitemizde yani üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar haricinde bizim beğendiğimiz modelleri üretebilir misiniz yönündedir. Firmamız teknolojisini geliştirdiği özel kalıplarla boy uzatan ayakkabı üretmektedir. Müşterilerimizi beğendiği modellerin kalıplarıyla kimi zaman kalıplarımız birebir örtüşmemektedir bundan mütevellit sitemizdeki modeller haricinde maalesef başka bir mağazada beğendiğiniz modellerin üretimini yapmamaktayız. Bazı koşullardaysa müşterimiz kalıp masraflarını karşılamak istediğini ve bu doğrultuda kendi beğendiği modelin üretimini yaptırmak istediğinizi belirtmektedir bu durumdaysa özel kalıp çıkartılıp kişiye özel boy uzatan ayakkabı üretmekteyiz fakat bu oldukça maliyetli bir işlemdir ve ortalam bin liraya mal olmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Model Mevcut

Sitemizde yüzün üzerinde boy uzatan ayakkabı modeli mevcuttur bu boy uzatan ayakkabı modelleri firmamızın geliştirmiş olduğu özel kalıplarda çekilmektedir. Bu modeller arasında tarzınıza en uygun boy uzatan ayakkabı modeliniz seçip şıklığınızı tamamlayıp aynı zamanda boyunuzu tam istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Renk Değişimi

Örnek verecek olursak sitemizde bir ürün beğendiniz ama model rugan deriden imal edilmiş yani parlak bir model ama siz ürünü deri yani mat olarak istemektesiniz bu durumda ürün üzerinde değişiklik yapabiliyoruz bunu sipariş esnasında size sunulacak seçenekler arasından seçebilirsiniz ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz bu tarz boy uzatan ayakkabı renk değişimi gibi özel işlemler ekstra ücrete tabi olmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Yeni Modeller

Sitemize sürekli yeni modeller eklenmektedir yeni model boy uzatan ayakkabı eklemeleri genellikle sezon açılışlarına denk gelmektedir. Kış sezonundan 1 ay önce kadar yeni boy uzatan ayakkabı modelleri sitemize eklenmektedir ve ya yaz sezonundan 1 ay önce kadar yani mart veya nisan gibi yeni boy uzatan ayakkabı modelleri sitemizde sergilenmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç Günde Teslim Olmaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabı modelleri tamamen el yapımı olarak üretilmekte olup 1. sınıf malzeme kullanılarak imalatı gerçekleşmektedir. Boy Uzatan Ayakkabılarımızın el yapımı olması sağlamlığının temelidir, bu yüzden ortalama 10 iş günü imalat süresi bulunun boy uzatan ayakkabıların teslim süresi 15 gündür.

Yorum Ekle