Boy Uzatan Spor Ayakkabı Yurt Dışı Siparişi

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Yurt Dışı Siparişi
Boy Uzatan Spor Ayakkabı Yurt Dışı Siparişi

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan spor ayakkabılar 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilmiştir. 2013 yılından günümüze üretmiş olduğumuz boy uzatan spor ayakkabıları hem yurt içine hem de yurt dışına satışınız gerçekleştirmekteyiz. Web sitemiz üzerinden beğendiğiniz boy uzatan spor ayakkabıları yurt dışınada sipariş edebilirsiniz. Dünyanın her yerine gönderdiğimiz boy uzatan spor ayakkabıların yurt dışı gönderimi için ekstra kargo bedeli bulunmaktadır, bu bedel ortalama 110 tl. Olarak belirlenmiştir. Sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri 2 adete kadar olanını tek seferde gönderebilmekteyiz fakat 2 veya üzeri ürünleri satın almış olduğunuz boy uzatan spor ayakkabı adetiden göre gönderebilmekteyiz. Tek seferde boy uzatan spor ayakkabı yurt dışına gönderimini maksimum 2 adet olarak gönderebilmekteyiz.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Gümrüklenmesi

Yurtdışına gönderdiğimiz ürünler eğer 2 adetten fazlaysa gümrük kurallarına takılabilmektedir bundan ötürü tek seferde 2 adet boy uzatan spor ayakkabı gönderimi yapabilmekteyiz örneğin 4 adet boy uzatan ayakkabı sipariş ettiniz 2 adet olanı hemen gönderebilmekteyiz diğerinide 2 gün sonra gönderebilmekteyiz. Her ürün gönderiminde 110.00 TL. ekstra kargo bedeli müşteri tarafından ödenmektedir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Yurtdışı Değişim

Siparişinizin ardından ayağınıza olmayan ürünleri 1 ay içerisinde tarafımıza size gönderdiğimiz ptt kargoyla tarafımıza geri gönderip değişimini sağlayabilirsiniz. İade ve değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Yurt Dışı Teslim Süresi

Satın almış olduğunuz boy uzatan spor ayakkabılar ortalama yurtdışına 30 günde teslim edilmektedir. Bu süre haricinde maalesef teslimat yapılamamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Şubesi

Yurt dışında şubeleşmek adına attığımız bir takım adımlar mevcuttur ama maalesef şu an yurt dışında boy uzatan spor ayakkabı satış mağazamız veya şubemiz bulunmamaktadır. Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden verebilmektesiniz.

Yorum Ekle