Boy Uzatan Ayakkabı Yeni Sezon

Boy Uzatan Ayakkabı Yeni Sezon
Boy Uzatan Ayakkabı Yeni Sezon

Boy Uzatan Ayakkabılarımızın yeni sezon modellerimiz kış sezonu için mart ayı başında yaz sezonu içinde nisan ayı başında sitemize eklenmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılar özel kapıplarımızda üretilmekte olup üretim kalıplarımızın teknolojisi tarafımızca geliştirilmiştir. Ürünlerimizi özel kılan ve boy uzatan ayakkabı özelliği bu özel kalıplarımız sayesinde sağlanmaktadır, özel kalıplarımızın farkı çekilen ayakkabıların arka kısımlar 1.7 Cm. uzun olması ve mila kısmının yani ayağınızın tarak kısmının bir cm daha yüksek olmasıdır, bu sayede ürünlerin içerisine yerleştirilen gizli topuk için ve ayağınız için boy uzatan ayakkabı içerisinde yeterli mesafe kalmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Dışarıdan Fark Edilmesi

Ürünlerimiz firmamızın geliştirdiği özel kalıplarda üretilmektedir ve normal ayakkabıdan tek farkı arka kısmının 1.7 Cm. daha yüksek olmasıdır bu fark dışardan fark edilmeyecek kadar küçük bir farktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Kısa Paçayla Kullanımı

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabılar her türlü pantolonla giyilebilmektedir. Tercihe göre boy uzatan ayakkabılarımızı 5, 7 ve 9 cm. olarak üretebilmekteyiz. 9 Cm. olarak boy uzatan ayakkabıyı imalatçı olarak önermemekteyiz zira 9 cm. boy uzatan ayakkabı uzun süreli kullanımlarda bacak ve bel ağrısı gibi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Önerilen Topuk Cm.

Boy uzatan ayakkabınızı uzun süreler konforlu bir şekilde kullanabilmeniz için firmamızca bir takım AR-GE çalışması yapılmış olup ideal Gizli Topuk Cm'i 7 olarak belirlenmiştir. İmalatçı olarak 7 Cm. Boy uzatan ayakkabı tercih etmeniz sağlığınız açısından faydalıdır.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Şartları

Firmamızdan satın almış olduğumuz boy uzatan ayakkabıları 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Yorum Ekle