Boy Uzatan Spor Ayakkabı Konforu

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Konforu
Boy Uzatan Spor Ayakkabı Konforu

Üretimini yapmış olduğumu boy uzatan spor ayakkabılar insan ayağına tam uygun olarak anatomik olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda ortopedik üretilmekte olup doktor tavsiyesiyle satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizi kullanırken teknolojisini geliştirdiğimiz özel kalıplarla kullanılmakta olup imalat esnasında kulladığımız bütün materyaller 1. sınıftır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Ayakta Duruşu

Ürünlerimiz özel olarak dışarıdan normal ayakkabıdan farksız görünmesi için tasarlanmıştır, ürünlerimize boy uzatan spor ayakkabı özelliği kazandırılması ürünün arka kısmının 1.7 Cm. Uzun tutulması ve mila kısmının yani ayağınızın tarak kısmına denk düşen kısmının 0.5 Cm. uzun tutulmasıyla mümkün olmaktadır. Boy Uzatan Ayakkabı Spor Ayakkabı özelliği kazandırılan ürünlerimiz dışarıdan asla fark edilmemektedir. Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabılarımızın düzgün bakımları yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanıp uzun boylu olmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Topuk Seçenekleri

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan spor ayakkabı modellerimizi tercihinize göre 5, 7 ve 9 Cm. olarak üretebilmekteyiz. İmalatçı olarak önerimiz 7 Cm.' Dir. bunun nedeni 9 Cm. Ürünlerin uzun süreli kullanımlarda bacak ağrısı yapabilmesidir. 7 Cm. Gizli topuk ürün uzun süre kullanılabilir, günlük kullanım için uygundur. Sipariş aşamasından önce topuk konusunda detaylı bilgiyi profesyonel satış temsilcilerimizden bilgi alabilir ve tam kendinize uygun olan boy uzatan spor ayakkabı satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Ve Spor

Bize gelen sorulardan biride boy uzatan spor ayakkabılarla spor yapabilir miyiz? 5 Cm. gizli topuk ve 7 Cm. Gizli topuk ürünlerimizle spor yapabilirsiniz ama 9 cm. Gizli topuk boy uzatan spor ayakkabılarımız spor yapmak için uygun değildir.

Boy Uzatan Ayakkabı Ve Garanti Süresi

Ürünlerimizin tamamı 1 yıl üretim hatalarına karşı garanti kapsamımızdadır aynı zamanda ürünlerimiz el yapımı olmasından mütevellit son derece sağlam ve dayanıklıdır. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın düzenli bakımı yapıldığı takdirde uzun yıllar yeni gibi kullanılabilmektedir. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın değişim süresi 15 gündür, bu süre içerisinde ayağınıza olmamış büyük ya da küçük gelmiş olan boy uzatan spor ayakkabıları değiştirebilir ayağınıza uygun numarayı seçebilirsiniz.

Yorum Ekle