Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Ödeme Seçenekleri

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Ödeme Seçenekleri

Firmamız 2013 yılından günümüze hem yurt içi hemde yurtdışı satışlarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Firmamız her yıl binlerce ayakkabıyı yurtiçi satışı yapmakta ve yurtdışına aynı oranla boy uzatan ayakkabı satışı yapmaktadır. Firmamızdan boy uzatan ayakkabı sipariş etmek isteyen tüketicilerimiz için ödeme seçeneği olarak wester union kullanmaktayız. Sizde yurtdışında ikamet ediyorsanız tarafımızdan yapacağınız siparişler çok basit şekilde her bankanın bünyesinde hizmet veren wester union aracılığıyla tarafımıza ödeme gönderebilir ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Kargo Bedeli

Türkiyeden yurtdışına gönderilen ürünler ortalama 110 TL. Kargo bedeli ekstra olarak ilave edilerek gönderilmektedir. Boy Uzatan Ayakkabılarımızı PTT Ets yurtdışı taşıma hizmetiyle göndermekteyiz. Yurtdışına

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Teslim Süresi

Siparişinizin ardından imalata alınan boy uzatan ayakkabılarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin el yapımı olmasından mütevellit belirli imalat süresine ihtiyaç vardır. Boy uzatan ayakkabı ideal imalat süresi ortalama 10 iş günüdür bu süreç içerisinde tamamlanan boy uzatan ayakkabılar tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Ptt Kargo yurt dışı taşıma hizmetleri ortalama 15 günde teslimat gerçekleştirmektedir, bu süre ve el yapımı boy uzatan ayakkabı imalat süreciyle beraber tarafınıza teslim tarihi ortalama 3 haftayı bulmaktadır. Bazı özel durumlarda bu süreyi biraz daha kısaltabiliyoruz.

Boy Uzatan Ayakkabı Gümrük Yönetmeliği

Firmamızda yurtdışına gönderilen ayakkabıların üzerine bedel olarak 10 EURO yazılır 10 EURO ve 2 kg. geçmeyen hiç bir ürün gümrük kurallarına takılmaz. Sipariş ettiğiniz boy uzatan ayakkabılar tarafınıza rahat şekilde gönderilebilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süreci

Firmamız 2013 yılından günümüze üretmiş olduğu bütün ayakkabıları kendi garanti belgesiyle gönderilmekte olup 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Yorum Ekle